Blog

Duyurular

Türkiye’de web dünyası hızlı değişimlere sahne oluyor. Her gün yüzlerce web site yayın hayatına adım atıyor. İnternet kullanıcıları yepyeni trendlerle karşılaşıyor. Sektördeki gelişmeler tüm paydaşlar arasında heyecan yaratıyor. daha.net olarak bu gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Doğru adımları zamanında atarak gerekli aksiyonları alıyoruz. Duyurular sayfamız aracılığıyla hem sektördeki gelişmeleri hem de en yeni çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.

Domain, hosting ve sunucu hizmetleri, internet sitelerinin web operasyonlarını doğrudan etkiler. Nitekim web sitelerin iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaları için DNS sunucularının çalışır durumda olması gerekir. Ayrıca hosting ve sunucu tarafında kaynaklar yeterli olmalıdır. Aksi durumda web sitesi hız ve performans sorunları yaşar. Bu gibi konularda servis sağlayıcının sunacağı imkanlar web sitesinin daha iyi bir kullanıcı deneyimine ulaşmasını sağlar.

Türkiye’de domain, hosting ve sunucu hizmetleri alanında daha.net olarak uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimine sahibiz. Yaptığımız çalışmalarla bugüne kadar yüzlerce web sitesinin hizmet kalitesini yükselttik. Nitekim sağladığımız teknik imkanlar sitelerin altyapılarını güçlendirdi. Teknik destek hizmetlerimiz çeşitli sorunlarını çözmelerini sağladı. Bunlara ek olarak düzenlediğimiz kampanyalarla web sitelere ekstra avantajlar sağladık. daha.net ailesine katılan her yeni kullanıcı bu avantajlardan yararlanma imkanı elde etti. Web siteleri daha üst kulvarlara taşımak için sürdürdüğümüz çalışmalar aynı zamanda sektörün büyümesini sağlıyor.

Bugüne kadar daha.net ayrıcalıklarıyla tanışmamış olabilirsiniz. Duyurular sayfamızı takip ederek daha.net ile ilgili en son gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca sektörde ortaya çıkan en son gelişmeleri de bu kategorideki yazılarımızda bulabilirsiniz.