İade Politikası

Yeni üye olan veya mevcut Müşteri, daha.net markası üzerinden (https://www.daha.net) satın alınabilen hizmetlerin kullanımı ile ilgili aşağıda belirtilen tüm iade koşullarını okumuş, kabul etmiş sayılacaktır. Müşteri, siparişinin internet ortamında daha.net’e gönderilmesi ile bu sözleşmeye imza atmış sayılır. daha.net, Müşterinin siparişini kabul etmekle bu sözleşmeye imza atmış sayılır.

İade Politikası

Müşteri memnuniyeti daha.net’in en önemli önceliğidir. Satışta olan hosting & sunucu planlarımızda, memnuniyetsizlik halinde koşulsuz, şartsız 14 günlük para iade garantisi vardır. Satın aldıktan 14 gün içinde, herhangi bir şekilde servisimizden memnun kalmazsanız, Yönetim Paneli sayfasından iletişime geçip bir mesaj göndermeniz halinde ödediğiniz ücretlerinin tamamı iade olacaktır. İptal sebebinizi bizimle paylaşmanız bizi sevindirecektir.

Koşulsuz ücret iadesi aynı ürün için sadece bir kere kullanılabilir.

Cloud Sunucu hizmetinde, Müşteri’den gelen talep doğrultusunda daha.net teknik ekibi tarafından sunucuya bir eklenti/yazılım kurulması gerçekleşirse ücret iadesi olmayacaktır.

daha.net hizmet sözleşmesine aykırı hareket edildiğinde ücret iadesi olmayacaktır.

Ücret iadesi yapılmayacak ürünler aşağıda listelenmiştir.

Alan adı kayıt (domain name registration)

Alan adı yenileme (domain name renew)

Tüm yazılım ve lisanslar (cPanel, Plesk Panel, Cloudlinux, KernelCare, Litespeed v.b. )

Microsoft Office 365 hizmetleri

Toplu mail kurulum bedeli ve toplu mail paketleri

Dedicated IP, Arama Motoru Kaydı ve SSL Sertifikaları gibi tüm ek servisler