Hakkımızda

daha.net, 2010 yılında Kurumsal ve Bireysel müşterilere kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla Kanadalı SoftCom Group Inc. ortaklığı ile kurulmuştur. Sektöre ciddi yatırımlar yapan şirketimiz son teknoloji altyapısı ve yenilikçi çalışmaları ile kısa sürede sektörün öncü firmalarından biri olmuştur.

SoftCom Group Inc. 2012 yılında Ingram Micro tarafından satın alınmıştır. Bu satın alım sonrasında daha.net, başta Microsoft, cPanel ve Comodo gibi dünya devi şirketlerle anlaşmalarını yenilemiş, ekibini ve kalitesini arttırarak hizmetlerine devam etmiştir.

2021 yılı Hazıran ayında şirketimizin ünvanı Cloud Teknoloji Bilişim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi olarak değiştirilmiştir. Bu değişim sonrası genel merkezi İstanbul’un kalbi 4. Levent’e taşınan ve tüm altyapısı yenilenen daha.net, mevcut ekibiyle müşterilerine en kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Türkiye / İstanbul lokasyon sunucularımızla, güvenilir 7/24 gerçek teknik destek ile, son teknoloji altyapımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile daha.net, Türkiye’nin sektöründeki lider oyunculardan bir tanesidir. Bireysel Hosting, Kurumsal Hosting, Ucuz Hosting, Sınırsız Hosting, Bayi Hosting ve diğer web hosting paketlerimiz ile Cloud Sunucu hizmetlerimiz ve yüzlerde domain tescil servisi ile Türkiye Hosting sektöründe 12 yıldır kesintisiz hizmet vermektedir.

Tüm sunucularımız İstanbul lokasyonlu PCI/DSS sertifikalı Tier III veri merkezinde barındırılmaktadır. Veri merkezi, 100 Gbps üzeri aktif ve tam yedekli yurt içi ve yurt dışı internet erişim kapasitesi ve tüm büyük operatörlerle peering, yedekli fiber güzergahları, iklimlendirme, tam yedekli UPS altyapısı, tam yedekli transformatör altyapısı, iki jeneratör ve tüm kabinlerde A+B çift enerji sistemlerini desteklemektedir. Sistem dahilinde ” %99.99 Çalışabilirlik ” garantisi vermektedir.

Siz de Türkiye’nin en büyük Holding ve Şirketlerine hizmet veren daha.net‘in dünyasına katılmak için sitemizi gezebilir, hizmetlerimizi inceleyebilir ve en uygun fiyatlarla istediğiniz hizmetlerin sahibi olabilirsiniz.

Bize hemen 0212 259 55 00 telefon numaramızı tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Sertifikalarımız