Referanslar

Bilgi teknolojisinde Türkiye’nin tercihi artık daha.net.

Web hosting, cloud sunucu, domain, lisanslama alanlarında verdiği kaliteli ve kesintisiz hizmetle Türkiye’nin en büyük markalarını referans listesine ekleyen daha.net, hosting firmasını değiştirmek isteyenlerin ilk adresi olmaya devam ediyor.

Her geçen gün büyüyen referanslarıyla en güvenilir bilgi teknolojisi firmaları arasında yerini alan şirketimiz, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için özel olarak hazırlanan hosting paketleri, yüksek performanslı cloud sunucu kiralama hizmetleri ve benzersiz domain tescil servisleriyle zaman ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyor.

Siz de daha hızlı, daha güvenilir, daha hesaplı bir hizmetle tanışmak için Türkiye’nin lider firmalarının tercihi olan daha.net’i seçin!

Daha yüksek performans, daha sağlam referans…

Güvenilir bir web hosting firması tavsiyesi istiyorsanız daha.net tam size göre. Türkiye’nin en büyük holding ve şirketlerine web hosting başta olmak üzere bilgi teknolojilerinin her alanında kaliteli, güvenilir ve yüksek performanslı hizmet sunan şirketimiz, sağladığı kusursuz müşteri memnuniyetiyle sektörünün en önemli aktörü olma yolunda hızla ilerliyor.

Türkiye’nin en iyi web hosting firması olma hedefine ulaşmak için teknik altyapısını her geçen gün daha da güçlendiren daha.net, tüm sunucularını İstanbul lokasyonlu veri merkezinde tutarak verilerinizin yurt içinde güvenle korunmasını sağlıyor.

Sektörde fark yaratan hizmetlerle sağlam bir referansa sahip olan şirketimiz, müşterilerinin güvenine layık olmak için büyük bir özveri ile çalışmalarına devam ediyor.

Dünya devlerinin gücüyle referanslarımızı büyütüyoruz.

Microsoft, cPanel, Plesk ve Comodo gibi dünya devi şirketlerle gerçekleştirdiğimiz anlaşmalar sayesinde referanslarımıza en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Soru ve taleplerinize anında yanıt veren deneyimli ekibimiz, maliyetlerinizi azaltan uygulamalarımız ve müşteri memnuniyetini odak noktasında tutan hizmet politikamızla sektörümüzün kalite standartlarını yükseltiyoruz.

Siz de bilgi teknolojisi hizmetlerinde standarttan daha fazlasını arıyorsanız daha.net ile tanışmanızın zamanı geldi.

daha.net uluslararası denetim firması tarafından yapılan incelemelerde ISO 27001:2013 şartlarına uygun Kalite Yönetim Sistemi standardını ve ISO 9001:2015 şartlarına uygun Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem standardını kapsam dahilinde uyguladığı yapılan denetim sonucu belgelemiştir.

Türkiye / İstanbul lokasyon sunucularımızla, güvenilir 7/24 gerçek teknik destek ile, son teknoloji altyapımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile daha.net, Türkiye’nin sektöründeki lider oyunculardan bir tanesidir. Bireysel Hosting, Kurumsal Hosting, Ucuz Hosting, Sınırsız Hosting, Bayi Hosting ve diğer web hosting paketlerimiz ile Cloud Sunucu hizmetlerimiz ve yüzlerde domain tescil servisi ile Türkiye Hosting sektöründe 13 yıldır kesintisiz hizmet vermektedir.

Tüm sunucularımız İstanbul lokasyonlu PCI/DSS sertifikalı Tier III veri merkezinde barındırılmaktadır. Veri merkezi, 100 Gbps üzeri aktif ve tam yedekli yurt içi ve yurt dışı internet erişim kapasitesi ve tüm büyük operatörlerle peering, yedekli fiber güzergahları, iklimlendirme, tam yedekli UPS altyapısı, tam yedekli transformatör altyapısı, iki jeneratör ve tüm kabinlerde A+B çift enerji sistemlerini desteklemektedir. Sistem dahilinde ” %99.99 Çalışabilirlik ” garantisi vermektedir.

Türkiye’nin en büyük Holding ve Şirketlerine hizmet veren daha.net‘in dünyasına katılmak için sitemizi gezebilir, hizmetlerimizi inceleyebilir ve en uygun fiyatlarla istediğiniz hizmetlerin sahibi olabilirsiniz.

Bize hemen 0212 259 55 00 telefon numaramızı tuşlayarak ya da bilgi@daha.net adresimize mail göndererek ulaşabilirsiniz.