daha.net olarak müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Şirketimizin aldığı karar doğrultusunda, Şirket ünvanımız Cloud Teknoloji A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Mevcut teknik ekibimizle operasyonlarımız aralıksız devam etmektedir. Bu değişim ile birlikte şirket merkezimiz taşınmıştır. ” Nef 09 Plaza 4. Levent B Blok No:121 ” adresine geçiş süreci tamamlanmıştır.

Ünvan ve adres değişimi ile birlikte şirketimizin, vergi dairesi ve banka hesap alıcı adı değişmiştir. Yeni vergi dairemiz ” Maslak ” olurken, vergi numaramız aynı şekilde devam etmektedir. Banka hesaplarımızın şube, hesap ve İBAN bilgileri aynı kalırken, hesap alıcı adı ” Cloud Teknoloji Bilişim Hizmetleri Ticaret A.Ş. ” olarak güncellenmiştir.

GÜNCEL BANKA BİLGİLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bu değişim ile birlikte daha.net altyapısı tamamen yenilenmiştir. Yenilenen altyapısı ile yakın zaman içerisinde müşterilerimize ” Sınırsız Hosting ” ve ” XVDS Cloud ” hizmetlerini sunacak olmanın heyecanını şimdiden yaşıyoruz.

daha.net destek birimimiz her zaman olduğu gibi mesai saatlerinde 0212 259 55 00 numaralı telefondan soru ve sorunlarınıza cevap vermekten mutluluk duyacaktır. Mesai saatleri dışında ise bilgi@daha.netdestek@daha.net adreslerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.