XVDS CLOUD

daha.net'in yeni hizmetlerinden XVDS Cloud Sunucular ile uygun fiyata en iyi hizmeti alabilirsiniz.

vps_servers

EN UYGUN FİYATLARLA
XVDS CLOUD SUNUCU PLANLARI

XVDS- 01
XVDS- 02
XVDS- 03
XVDS- 04
XVDS- 05
RAM:
İŞLEMCİ:
DİSK:
TRAFİK:
/AY
Çok Yakında
%5 İNDİRİM
Kupon Kodu : Dahaxvds

YENİ HİZMETİMİZ XVDS

XVDS Cloud Sunucularımız ile en uygun fiyatlara, kaliteli hizmet alabilmeniz için aralıksız çalışıyoruz.

Yeni dizayn edilen Dell R720 sunucularımız ile %99 uptime garantisi veriyoruz!

XVDS CLOUD SUNUCU ÖZELLİKLERİ

Hemen Cloud altyapısıyla sunucu sahibi olun benzersiz daha.net desteğini ve kalitesini test edin!

SIKÇA SORULAN SORULAR

XVDS Cloud sunucu daha.net’in yeni hizmetidir. Uygun fiyata sunucu sahibi olmak isteyen kullanıcılar tercih edebilmektedir.

XVDS Cloud sunucular düşük maliyet ile sunulmaktadır. Bu nedenle bazı talepler ücretli olarak sağlanır. Cloud sunucularda ise, yedekleme, yeniden kurulum gibi tüm hizmetler ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

XVDS Cloud sunucularda yedekleme hizmeti ücretli olarak verilmektedir. Sipariş esnasında yedekleme istemeyebilir ya da periyotlarına göre istediğiniz yedeklemeyi seçebilirsiniz. Yedekleme site bazlı veya imaj seçeneği ile yapılabilmektedir.

XVDS Cloud sunucularda yeniden kurulum ücretlidir. 10$ + KDV karşılığında yeniden kurulum imkanı vardır.

XVDS Cloud sunucularda paket değişimi mevcuttur. Paket değişimi ücrete tabidir. 10$ + KDV karşılığında paket düşürme ya da yükseltme yapabilirsiniz.

XVDS Cloud sunucu desteği telefon üzerinden verilmemektedir. Ticket sistemi üzerindne 7 gün 24 saat teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Destek talepleriniz en geç 60 dakika içinde yanıtlanacaktır.

XVDS Cloud sunucular standart olarak 1 ip adresi ile gelmektedir. İhtiyacınıza göre 12 ip adresine kadar kullanım sağlayabilirsiniz.

XVDS Cloud sunucular için monitör hizmeti ücrete tabidir. Aylık 10$ + KDV bedelle sunucunuz monitör sistemine dahil edilir. Anlık problemde hemen müdahale sağlanır ve tarafınıza bilgisi verilir.

UZMAN EKİBİMİZ HİZMETİNİZDE

Pandemi nedeniyle telefon saatlerimiz güncellendi. Resmi tatiller dışında hafta içi 10:00 – 17:00 saatleri arasında bize aşağıdaki numaramızdan ulaşabilirsiniz.

+90 212 259 55 00