WordPress HostingNeden WordPress kullanmalısınız?

WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye başlayabilirsiniz.

İçerik yönetim sistemleri içinde kurulumundan kullanımına kadar geçen devreleri en kolay olan sistem WordPress’dir, şimdi daha.net sayesinde artık kurulumla da uğraşmıyorsunuz. WordPress bloğunuz siparişinizle beraber aynı anda aktif oluyor. Açık kaynak kodlu ve geliştiricileri çok fazla olduğu için eklenti veya tema seçenekleri ile standart görünümündende sıyrılıp tamamen isteklerinize özel bir kişisel bloğunuz veya web siteniz olabilir.WordPress Hosting Fiyatları


WordPress Standart

$19/yıllık

 • 1 GB Disk Alanı
 • 30 GB Aylık Trafik
 • 10 Adet POP 3 E-Posta Hesabı
 • 10 Adet Alt Alan Adı
 • Haftalık Yedekleme

WordPress Profesyonel

$29/yıllık

 • 2 GB Disk Alanı
 • 90 GB Aylık Trafik
 • 20 Adet POP 3 E-Posta Hesabı
 • 20 Adet Alt Alan Adı
 • Haftalık Yedekleme

WordPress Hosting Özellikleri


Linux İşletim Sistemi

WordPress için ideal işletim sistemi olan Centos işletim sistemi altyapısındadır!


Otomatik Kurulum

Siparişiniz ve ödemesi sonrası bir kaç dakika içerisinde kurulumunuz tamamlanıp, bilgilendiriliyor olacaksınız!


CloudLinux

Kullanıcılar arasında izolasyon yaratarak (CageFS Özelliği) kaynak kullanımını sistem yöneticisinin belirlediği oranlarda düzenleme şansı yaratır.


Destek ve Destek Paketleri

Standart olarak gelen destek paketinizin yanında, profesyonel destek paketlerine de sahip olabilir, yedekleme ve izleme hizmetlerimizden ekstra olarak yararlanabilirsiniz!


Sorularınız mı var?

Hemen bize +90 (212) 259 55 00 telefon numaramızdan ulaşabilir, destek bildirimi ile 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz!WordPress Hosting Avantajları

Hemen daha.net’in Cloud altyapısıyla WordPress Hosting sahibi olun benzersiz daha.net desteğini ve kalitesini test edin! Üstelik memnun kalmazsanız 14 gün iade garantili!Cloud Altyapı

CloudLinux altyapısı ile siteleriniz daha hızlı!

Hızlı Kurulum

WordPress hizmetiniz, siparişinizi verdiğiniz an kısa bir sürede hazırlanır ve tüm kurulum ve konfigürasyonları tamamlanmış halde size teslim edilir.

VMware Teknolojisi

Dünyanın en fazla tercih edilen Sunucu altyapısına vmware teknolojisi ile hemen sahip olun!


Ücretsiz Taşıma!

Sitelerinizi siparişiniz sonrası isterseniz ücretsiz taşıyoruz!

Anlık İstatistikler

Hizmetinizin CPU, RAM, HDD ve ağ kullanımı canlı olarak gözlemleyebilir, verilere göre işlemler yapabilirsiniz.

Garanti Altındasınız!

daha.net kaynaklı sunucu erişim ve performans problemlerinin tespit edilmesi ve çözülmesi ile garanti altındasınız!WordPress Hosting AvantajlarıTürkçe WordPress Kurulumu

Ücretsiz WordPress Optimizasyonu

%99.99 Uptime Garantisi

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Destek!

Gelişmiş Antispam ve Antivirüs sistemleri

iPhone, Android & Windows Sistemli Tüm Cihazları Destekler!


WordPress Hosting ile sınırları zorlayın!
Kişisel blog sitelerinden, alışveriş sitelerine kadar dilediğiniz içeriği kullanabilirsiniz, kurulum sonrası tek yapmanız gereken kendinize uygun olan WordPress temalarını ve eklentilerini bulmak! Günümüzde Microsoft, McDonald’s gibi bir çok firma WordPress altyapısını kullanmaktadır. Hemen şimdi bu deneyimi bizle yaşayabilirsiniz!Her yerden erişim

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden (Bilgisayar, Akıllı Telefon veya Tabletler ile) WordPress sisteminize ulaşabilirsiniz!Kitlelere ulaşın!

Yazın, kontrol edin ve paylaşın, bir kaç adımda sitenizi oluşturduktan sonra hemen içeriklerinizi gönderin ve kitlelerinize ulaşın!


Binlerce tema ve eklenti

Binlerce ücretli veya ücretsiz tema ve eklentilerle sitenizi özelliştirin ve hitap edeceğiniz kitleye özgün bir tasarımla sitenizi hemen yayına alın!


Mutlu Müşteriler 🙂

 • 4 yıldır daha.net ile çalışıyorum, Maşallah ne zaman başım sıkışsa ne zaman sorun yaşasam Canlı desteğe yazıyorum 1 dakika bile dolmadan cevap alıyorum, üstelik üst üste sorduğum tüm sorulara büyük bir sabır ve nezaket ile cevap vermekteler, sanki size özel bir hosting firmasıymış gibi hissettiriyorlar. Destek tarafına bakan tüm daha.net ekibine teşekkür eder, iyi ki sizin müşteriniz olmuşum diyorum.

  Selami ÇİFTÇİ
  scffermuar.com
 • Ben şu an yönettiğim bir kaç site için türlü firmaların hizmetlerinden yararlanıyorum. Bugün emin oldum ki Daha.net en güvenilir firmadır. Siteyle ilgili güvenlik sorunumun hal edilmesinde her şeyi detaylıca anlatarak saatlerce destek sağladığı için firma ekibine çok teşekkür ederim!

  Zamir Malik
  scffermuar.com
 • Bugüne kadar her türlü isteğe olumlu geri dönüş yapıldı. Bir çok hizmetten ilk seferliğine ücret alınmadı. Müşteri memnuniyeini önemseyen bir firma

  Enes Kaan Karabay
  parametrically.com
 • Destek personeli çok cana yakın ve yardım sever.

  Murat Çakır
  dreamhillhotel.com
 • Müşteri ilişkileri iyi. Son 2 yıldır bir sürü hosting firması değiştirdim. Hız anlamında bu kadar iyisini görmedim. Bir de sitelerim sorunsuz çalışıyor. Bir kaç kez kesinti dışında uptime çok iyi. Hatta az önce paketimi upgrade ettitm. Gayet memnunum. Tavsiye ederim.

  İrfan Şimsek


Joomla hosting mi arıyorsunuz?

daha.net’in uygun fiyatlarla sağladığı ve otomatik kurulumla gelen Joomla Hosting paketlerini hemen inceleyebilir ve satın alabilirsiniz!