WEB HOSTİNG
PAKETLERİMİZ

İhtiyaçlarınıza Uygun Hosting Paketleri

Türkiye’de evlerinden hosting firması açmış ve ucuz, hesaplı host; sınırsız reseller bayi hosting gibi sloganlarla iş yapmaya çalışan 2500’ün üzerinde regule edilmeyen hosting firması olduğunu biliyor muydunuz? Gelin hak ettiğiniz güveni size veren bir marka ile çalışın ve internet artık sizin için daha.net olsun.

Kurumsal Hosting

Şirketinizin her türlü kurumsal ihtiyacı için profesyonel bir ekip ile hizmetinizdeyiz. Kurumsal bir tanıtım sayfası mı yapmak istiyorsunuz ya da ürünlerinizi internet üzerinde satmak mı istiyorsunuz? Bize ulaşın neye ihtiyacınız olduğunu birlikte karar verelim.

Sınırsız Hosting

Tüm web sitelerinizi bir web hosting paketi altında yayınlamanızı sağlayan hosting paketleridir. Birden fazla web sitesi yönetiyorsanız, her bir site için ayrı bir hosting almak yerine, sınırsız disk ve trafik özelliğine sahip limitsiz hosting paketlerini tercih edebilirsiniz.

Bayi / Reseller Hosting

Birden fazla siteniz varsa, hepsini tek bir alanda ve tek bir kontrol paneli ile yönetmek istiyorsanız, en uygun fiyatlar ve en uygun paket özellikleri ile daha.net reseller paketlerinden birini seçip sitelerinizi daha.net güvencesi ile yayınlamaya hemen başlayabilirsiniz!

Bireysel Hosting

 Bireysel ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak hosting paketleri ile hazırladığınız  tasarımları yükleyebilirsiniz. Bireysel Hosting sunucularımız özel olarak dizayn edilmiştir. Sitelerinizi stabil olarak yayınlayabilirsiniz.

Ucuz Hosting

Sadece HTML dosyalarınızı yayınlamak ya da sadece e-mail almak istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan özellikler için daha fazla ücret ödemeyin! Bedava sayılabilecek kadar iyi bir fiyata daha.net Ucuz Hosting hizmetinden bugün yararlanın.

WordPress Hosting

WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye başlayabilirsiniz.

UZMAN EKİBİMİZ HİZMETİNİZDE

Pandemi nedeniyle telefon saatlerimiz güncellendi. Resmi tatiller dışında hafta içi 10:00 – 17:00 saatleri arasında bize aşağıdaki numaramızdan ulaşabilirsiniz.

+90 212 259 55 00