Joomla Hostİng

Neden Joomla kullanmalısınız?

Hazır içerik yönetim sistemleri arasında popüler bir yere sahip olan Joomla, yazılım yapısı sayesinde her forma rahatlıkla girerek, kullanıcılarına esnek bir yayın platformu sağlamaktadır.

Joomla ile dilediğiniz web sitesi modelini hiçbir yazılım maliyetine girmeden anında kurgulayabilir, binlerce ücretsiz tema arasından dilediğinizi seçip, tüm hatları ile tamamen özgün profesyonel web sitelerine hemen sahip olabilirsiniz.

Joomla Hosting ile yaratıcığınızı geliştirin!
Haber sitelerinde, firma sitelerine kadar dilediğiniz içeriği kullanabilirsiniz, kurulum sonrası tek yapmanız gereken kendinize uygun olan Joomla temalarını ve eklentilerini bulmak! Hemen şimdi bu deneyimi bizle yaşayabilirsiniz!

Aşağıdaki tüm hosting paketlerimize Joomla kurulumu yapabilirsiniz.

Kurumsal Hosting

Şirketinizin her türlü kurumsal ihtiyacı için profesyonel bir ekip ile hizmetinizdeyiz. Kurumsal bir tanıtım sayfası mı yapmak istiyorsunuz ya da ürünlerinizi internet üzerinde satmak mı istiyorsunuz? Bize ulaşın neye ihtiyacınız olduğunu birlikte karar verelim.

Sınırsız Hosting

Tüm web sitelerinizi bir web hosting paketi altında yayınlamanızı sağlayan hosting paketleridir. Birden fazla web sitesi yönetiyorsanız, her bir site için ayrı bir hosting almak yerine, sınırsız disk ve trafik özelliğine sahip limitsiz hosting paketlerini tercih edebilirsiniz.

Bayi / Reseller Hosting

Birden fazla siteniz varsa, hepsini tek bir alanda ve tek bir kontrol paneli ile yönetmek istiyorsanız, en uygun fiyatlar ve en uygun paket özellikleri ile daha.net reseller paketlerinden birini seçip sitelerinizi daha.net güvencesi ile yayınlamaya hemen başlayabilirsiniz!

Bireysel Hosting

 Bireysel ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak hosting paketleri ile hazırladığınız  tasarımları yükleyebilirsiniz. Bireysel Hosting sunucularımız özel olarak dizayn edilmiştir. Sitelerinizi stabil olarak yayınlayabilirsiniz.

Ucuz Hosting

Sadece HTML dosyalarınızı yayınlamak ya da sadece e-mail almak istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan özellikler için daha fazla ücret ödemeyin! Bedava sayılabilecek kadar iyi bir fiyata daha.net Ucuz Hosting hizmetinden bugün yararlanın.

WordPress Hosting

WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye başlayabilirsiniz.

UZMAN EKİBİMİZ HİZMETİNİZDE

Pandemi nedeniyle telefon saatlerimiz güncellendi. Resmi tatiller dışında hafta içi 10:00 – 17:00 saatleri arasında bize aşağıdaki numaramızdan ulaşabilirsiniz.

+90 212 259 55 00