daha.net güvencesiyle Toplu Mail (Email Marketing)

toplu-mail-marketing

Toplu Mail (Email Marketing)

daha.net Toplu Mail (Email marketing) hakkında her şeyi içeren bir iletişim platformudur. Oluşturmak, göndermek ve takip etmek istediğiniz profesyonel HTML e-postalarını, otomatik cevapları, anketleri, etkinlikleri, kontakları ve daha fazlasını içererek, her türlü ihtiyacınızı karşılar. Tüm özellikleri barındıran e-posta pazarlaması yazılımı, pazarlama uzmanları tarafından geliştirilmiştir.

Aylık 10 mail gönderimi

Türkçe Arayüz Hazır Şablonlar

Aylık Gönderim Sayısı
Kurulum Ücreti
Kişi Listesi
 • 10 Mail
 • 19 $ *
 • Sınırsız

Ücretsiz

Aylık 2.000 Mail Gönderimi

Türkçe Arayüz Hazır Şablonlar

Aylık Gönderim Sayısı
Kurulum Ücreti
Kişi Listesi
 • 2.000 Mail
 • 19 $ *
 • Sınırsız

11$/ay

Aylık 5.000 Mail Gönderimi

Türkçe Arayüz Hazır Şablonlar

Aylık Gönderim Sayısı
Kurulum Ücreti
Kişi Listesi
 • 5.000 Mail
 • 19 $ *
 • Sınırsız

22$/ay

Aylık 10.000 Mail Gönderimi

Türkçe Arayüz Hazır Şablonlar

Aylık Gönderim Sayısı
Kurulum Ücreti
Kişi Listesi
 • 10.000 Mail
 • 19 $ *
 • Sınırsız

34$/ay

Aylık 25.000 Mail Gönderimi

Türkçe Arayüz Hazır Şablonlar

Aylık Gönderim Sayısı
Kurulum Ücreti
Kişi Listesi
 • 25.000 Mail
 • 19 $ *
 • Sınırsız

68$/ay

Aylık 50.000 Mail Gönderimi

Türkçe Arayüz Hazır Şablonlar

Aylık Gönderim Sayısı
Kurulum Ücreti
Kişi Listesi
 • 50.000 Mail
 • 19 $ *
 • Sınırsız

112$/ay

Aylık 100.000 Mail Gönderimi

Türkçe Arayüz Hazır Şablonlar

Aylık Gönderim Sayısı
Kurulum Ücreti
Kişi Listesi
 • 100.000 Mail
 • 19 $ *
 • Sınırsız

214$/ay

Aylık 100.000 + Mail Gönderimi

Türkçe Arayüz Hazır Şablonlar

Aylık Gönderim Sayısı
Kurulum Ücreti
Kişi Listesi
 • 100.000+ Mail
 • 19 $ *
 • Sınırsız

Sorunuz!

Toplu Mail Servisinin Ortak Özellikleri

EK dosya (attachment) gönderimlerinde, ek dosyasının boyutuna göre ücretlendirme bulunmaktadır.
EK ücreti her 1 GB için 2$’dır.
* Kurulum ücreti yıllık alımlarda ücretsizdir.

Aylık 49 $’a sİze özel e-posta şablonundan, aylık gönderİmlere kadar bütün İşİ bİz üstlenebİlİrİz.
Toplu mail kullanımında sadece İlk sİparİşte geçerlİ kurulum ücreti bulunmaktadır.
Kurulum ücreti sadece 19 $'dır. (Yıllık alımlarda ücretsİzdİr.)

Toplu Mail E-Posta Pazarlamasının Özellikleri

Hazır E-Posta Şablonları

E-Postanızı oluşturmak için yorulmayacaksınız. Onlarca şablon arasından en beğendiğinizi ve sektörünüze özel olanı seçebilir, düzenleyerek veya varsayılan haliyle kullanabilirsiniz.

Kolay WYSIWYG Editörü

Kampanya e-postanızda değişiklikler yaparken, dahili WYSIWG editörünü kullanabilirsiniz. Metin düzenleyebilir, görsel yükleyebilir veya link ekleyebilirsiniz.

İçerik Aktarma ve Yükleme

WYSIWYG editörü kullanımının yanında, bilgisayarınızdan e-postalarınıza içerik yükleyebilir veya bir web sayfasından aktarabilirsiniz.

Bir Kere Dizayn Edin

Şablonlarımızın bütün popüler e-posta sunucularında (Yahoo, Hotmail, Gmail gibi) düzgün çalıştığı test edilmiştir. Dolayısıyla postalarınızı, istediğiniz şekilde görürler.

Kolayca Görsel Yükleme

E-posta kampanyalarınıza istediğiniz kadar görsel yükleyebilirsiniz. Görsel yüklemek için yeterince geniş disk alanı servisimiz ile birlikte gelmektedir.

Gelen Kutusu Önizleme

E-postanızın tam olarak nasıl gözükeceğini göndermeden de görebilirsiniz. Web tarayıcınızda bir önizleme yapabilir, hatta kendinize göndererek test edebilirsiniz.

E-Postaları Kişiselleştirme

İsim, yaş veya şirket adı gibi özel alanları sadece iki “tık“la kişiselleştirin. Bu özellik Microsoft Word’deki posta birleştirme seçenekleriyle aynı şekilde işler. Sadece birkaç saniyede kişisel e-postaların keyfine varın!

Link Yerleştirme

Link yerleştirme özelliği, kampanya e-postanızın bir kısmından diğer kısmına link yerleştirmenizi sağlar. Örneğin, içerikler kısmında, iletinizin alt taraflarındaki bir paragrafa ulaşımı sağlayan link yerleştirebilirsiniz.

TOPLU MAIL AVANTAJLARI NELERDİR ?

Abonelik iptalleri tamamen otomatik işlemekte ve mail şablonlarınızda butonu bulunur. Geri dönen mailleriniz otomatik olarak listeden çıkartılır ve listeniz daima aktif kalır. Kampanyalarınıza bir çok dosya formatı destekli şekilde dilediğiniz ek dosya ve gömülü resim ekleyebilirsiniz. Dahili olarak spam kontrolü daha.net toplu mail ile gelmektedir. Kampanya gönderimlerinizi durdurabilir ve yeniden gönderebilirsiniz, taslak olarak kayıt edebilir veya zamanlı gönderim yapabilirsiniz. “Arkadaşına İlet” linki aracılığıyla, abonelerinizin e-postalarınızı paylaşmasına izin verir. Üstelik bu özellik sayesinde; kimin, ne zaman iletinizi başkalarına ilettiğine dair bir rapor alabilirsiniz! Dinamik içerik blokları sayesinde , e-posta mesajlarında kişiselleştirme yapabilirsiniz. Destek kısmından CAPTCHA’yı aktif ederek, website kayıt formuna otomatik ulaşımları elimine edebilirsiniz. Benzeri bir çok özellik daha, daha.net toplu mail’de sizi bekliyor!

daha.net Toplu Mail “Otomatik Geri Dönme” özelliği sayesinde abonelerinize listenize üye olduktan sonra, dilediğiniz bir zaman dilimi içerisinde, ister html ister metin olarak e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca kayıt formunda ek bilgiler de sorabilirsiniz. Bu özellikle neler yapabileceğiniz sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Çeşitli filtrelere göre otomatik cevap iletileri oluşturulabilir. Böylece gerekli iletileri, gerekli kişilere göndermek amacıyla; kontaklarınızı birden fazla liste içerisinde ayırmak zorunda kalmazsınız.Kampanya e-postası istatistikleri gibi, otomatik cevap iletilerinizi kimlerin açtığını, kimlerin linklere tıkladığını, kimlerin aboneliğini iptal ettiğini ve daha fazlasını raporlarda görebilirsiniz.

Hangi kampanya e-postanızın performansının en iyi olduğunu, split testing sayesinde oranlar ile görün. Dahası, listenizin bir kısmına split testing uygulayıp, önceden belirlenmiş bir zaman aralığı sonrası, en iyi iletinin otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz! Trigger kullanarak, otomatik rehberinize takip etmeniz gereken görevleri kaydedin. Doğumgünü ve yıldönümü hatırlatıcı, promosyon e-postaları, tıkladıkları linklere göre kontakları listelere yerleştirmek ve fazlasını yapabilirsiniz. Otomatik ve manuel şekilde aktivite kaydı takibi yapabilirsiniz. daha.net Toplu Mail, Google takviminizi destekler. Bir kontağınızın detaylarını düzenlerken, herhangi bir tarih alanının yanındaki “Google takvimine ekle” ikonuna tıklayarak Google takviminize kolayca hatırlatıcı ekleyebilirsiniz. Sürükle-bırak editörünü kullanarak; hızlıca, tamamen size özel bir anket hazırlayabilir ve e-postanızda veya otomatik cevap iletinizde bulundurabilir, listenize gönderebilirsiniz.

Mükemmel bir kampanya e-postası hazırladınız ve gönderdiniz. Ancak; kaç kişi, ne zaman bu iletinizi açtı? İşte daha.net Toplu Mail size bu bilgiyi ve daha fazlasını verir. Maillerinizdeki linklerin kim tarafından, ne zaman, hangilerine tıklandığını görebilirsiniz. Bu şekilde hangi içeriğin veya ürünün popüler olduğunu anlayabilirisiniz. Bounce takibi sizin için otomatik olarak yapılır. Ayrıca, hangi e-posta adreslerinde ne zaman ve neden bounce yapıldığını görebileceğiniz raporlar, hata mesajları alabilirsiniz. Belirli bir tarih, zaman aralığı için kampanya e-postalarınızdaki abonelik iptali istatistiklerini görebilirsiniz. Kampanya e-postasının ne kadar yayıldığını, kimin iletinizi ne zaman ilettiğini tam detaylarla görebilirsiniz. Google Analytics detaylarınızı ve takip kodunu, e-postanızdaki linklere ekleyebilir, Google Analytics üzerinden takip edebilirsiniz.

daha.net Toplu Mail’ın otomatik opt-in, abonelik iptali talepleri ve bounced e-posta temizleme özellikleri sayesinde artık spamler konusunda endişelenmeyeceksiniz. Kontak detaylarını tek tek veya hali hazıda Microsoft Excel, Outlook ya da CSV dosyasından otomatik olarak aktarabilir, dilediğiniz kadar kontak listesi oluşturabilir, tüm kontaklarınızı segmentlere ayırabilirsiniz. İstediğiniz renkte, özellikte kayıt formlarını kolaylıkla oluşturup ve websitenize yükleyebilir, abonelerinize otomatik hazırlanmış onay maili gönderebilir, listenize yeni kişiler ekleyebilirsiniz. Dahili e-posta gizleme aracı sayesinde, e-posta atmamanız gereken kontaklardan da bir liste oluşturabilirsiniz. Kontaklarınız için bulunduğu yer, ilgilendikleri, soyadı, telefon numarası ve daha fazla bilgiyi içeren, istediğiniz kadar özel alan yaratabilirsiniz. Listenizdeki her kontak, e-posta adresi, isim, tercihleri gibi, abonelik detaylarını değiştirebilir. Bir dosya yükleyerek veya e-posta adreslerini yazarak, büyük kontak gruplarını listenizden çıkarabilirsiniz.

UZMAN EKİBİMİZ HİZMETİNİZDE

Pandemi nedeniyle telefon saatlerimiz güncellendi. Resmi tatiller dışında hafta içi 10:00 – 17:00 saatleri arasında bize aşağıdaki numaramızdan ulaşabilirsiniz.

+90 212 259 55 00