Toplu MailToplu Mail (Email Marketing)

daha.net Toplu Mail (Email marketing) hakkında her şeyi içeren bir iletişim platformudur. Oluşturmak, göndermek ve takip etmek istediğiniz profesyonel HTML e-postalarını, otomatik cevapları, anketleri, etkinlikleri, kontakları ve daha fazlasını içererek, her türlü ihtiyacınızı karşılar. Tüm özellikleri barındıran e-posta pazarlaması yazılımı, pazarlama uzmanları tarafından geliştirilmiştir.Toplu Mail (Email Marketing) Fiyatları

Aylık Sadece 49 $’a size özel e-posta şablonundan, aylık gönderimlere kadar bütün işi biz üstlenelim.

Aylık 10 mail gönderimi

Deneme hesabıdır, kurulum ücreti yoktur.

Ücretsiz

Satın Al

Aylık 2.000 Mail Gönderimi

Kurulum ücreti sadece 19 $ (Yıllık alımda ücretsiz)

11 $ / ay

Satın Al

Aylık 5.000 Mail Gönderimi

Kurulum ücreti sadece 19 $ (Yıllık alımda ücretsiz)

22 $ / ay

Satın Al

Aylık 10.000 Mail Gönderimi

Kurulum ücreti sadece 19 $ (Yıllık alımda ücretsiz)

34 $ / ay

Satın Al

Aylık 25.000 Mail Gönderimi

Kurulum ücreti sadece 19 $ (Yıllık alımda ücretsiz)

68 $ / ay

Satın Al

Aylık 50.000 Mail Gönderimi

Kurulum ücreti sadece 19 $ (Yıllık alımda ücretsiz)

112 $ / ay

Satın Al

Aylık 100.000 Mail Gönderimi

Kurulum ücreti sadece 19 $ (Yıllık alımda ücretsiz)

214 $ / ay

Satın Al

Aylık 100.000 + Mail Gönderimi

Kurulum ücreti yok!

Bizi Arayın

+ 90 (212) 259 55 00

Toplu Mail Servisinin Ortak Özellikleri

EK dosya (attachment) gönderimlerinde, ek dosyasının boyutuna göre ücretlendirme bulunmaktadır. EK ücreti her 1 GB için 2$’dır.


Türkçe Arayüz

Hazır E-Posta Şablonları

Kolay WYSIWYG Editörü

İçerik Aktarma ve Yükleme

Kendiniz Dizayn Edin

Kolayca Görsel Yükleme

Spam Kontrolü

%99.5 Inbox GarantiliToplu Mail E-Posta Pazarlamasının Özellikleri


Hazır E-Posta Şablonları

E-Postanızı oluşturmak için yorulmayacaksınız. Onlarca şablon arasından en beğendiğinizi ve sektörünüze özel olanı seçebilir, düzenleyerek veya varsayılan haliyle kullanabilirsiniz.


Bir Kere Dizayn Edin

Şablonlarımızın bütün popüler e-posta sunucularında (Yahoo, Hotmail, Gmail gibi) düzgün çalıştığı test edilmiştir. Dolayısıyla postalarınızı, istediğiniz şekilde görürler.


Varolan Şablonunuzu Kullanın

E-posta şablonunuzu sıfırdan yaratmak zorunda değilsiniz. Varolan şablonunuzu daha.net Toplu Mail’a yükleyebilir, kopyala-yapıştır yapabilirsiniz; bunu yaparken de hiçbir görseli kaybetmezsiniz.


Kolay WYSIWYG Editörü

Kampanya e-postanızda değişiklikler yaparken, dahili WYSIWG editörünü kullanabilirsiniz. Metin düzenleyebilir, görsel yükleyebilir veya link ekleyebilirsiniz.


Kolayca Görsel Yükleme

E-posta kampanyalarınıza istediğiniz kadar görsel yükleyebilirsiniz. Görsel yüklemek için yeterince geniş disk alanı servisimiz ile birlikte gelmektedir.


E-Postalarınızı Kişiselleştirin

İsim, yaş veya şirket adı gibi özel alanları sadece iki ``tık``la kişiselleştirin. Bu özellik Microsoft Word’deki posta birleştirme seçenekleriyle aynı şekilde işler. Sadece birkaç saniyede kişisel e-postaların keyfine varın!


İçerik Aktarma ve Yükleme

WYSIWYG editörü kullanımının yanında, bilgisayarınızdan e-postalarınıza içerik yükleyebilir veya bir web sayfasından aktarabilirsiniz.


Pencere ve Gelen Kutusu Önizleme

E-postanızın tam olarak nasıl gözükeceğini göndermeden de görebilirsiniz. Web tarayıcınızda bir önizleme yapabilir, hatta kendinize göndererek test edebilirsiniz.


Link Yerleştirme

Link yerleştirme özelliği, kampanya e-postanızın bir kısmından diğer kısmına link yerleştirmenizi sağlar. Örneğin, içerikler kısmında, iletinizin alt taraflarındaki bir paragrafa ulaşımı sağlayan link yerleştirebilirsiniz.


Sorularınız mı var?

Hemen bize +90 (212) 259 55 00 telefon numaramızdan ulaşabilir, destek bildirimi ile 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz!Toplu Mail AvantajlarıToplu Mail Kampanya Özellikleri

Abonelik iptalleri tamamen otomatik işlemekte ve mail şablonlarınızda butonu bulunur. Geri dönen mailleriniz otomatik olarak listeden çıkartılır ve listeniz daima aktif kalır. Kampanyalarınıza bir çok dosya formatı destekli şekilde dilediğiniz ek dosya ve gömülü resim ekleyebilirsiniz. Dahili olarak spam kontrolü daha.net toplu mail ile gelmektedir. Kampanya gönderimlerinizi durdurabilir ve yeniden gönderebilirsiniz, taslak olarak kayıt edebilir veya zamanlı gönderim yapabilirsiniz. “Arkadaşına İlet” linki aracılığıyla, abonelerinizin e-postalarınızı paylaşmasına izin verir. Üstelik bu özellik sayesinde; kimin, ne zaman iletinizi başkalarına ilettiğine dair bir rapor alabilirsiniz! Dinamik içerik blokları sayesinde , e-posta mesajlarında kişiselleştirme yapabilirsiniz. Destek kısmından CAPTCHA’yı aktif ederek, website kayıt formuna otomatik ulaşımları elimine edebilirsiniz. Benzeri bir çok özellik daha, daha.net toplu mail’de sizi bekliyor!


Otomatik Geri Dönme (Autoresponder)

daha.net Toplu Mail “Otomatik Geri Dönme” özelliği sayesinde abonelerinize listenize üye olduktan sonra, dilediğiniz bir zaman dilimi içerisinde, ister html ister metin olarak e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca kayıt formunda ek bilgiler de sorabilirsiniz. Bu özellikle neler yapabileceğiniz sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Çeşitli filtrelere göre otomatik cevap iletileri oluşturulabilir. Böylece gerekli iletileri, gerekli kişilere göndermek amacıyla; kontaklarınızı birden fazla liste içerisinde ayırmak zorunda kalmazsınız.Kampanya e-postası istatistikleri gibi, otomatik cevap iletilerinizi kimlerin açtığını, kimlerin linklere tıkladığını, kimlerin aboneliğini iptal ettiğini ve daha fazlasını raporlarda görebilirsiniz.
Gelişmiş Toplu Mail Kampanya Özellikleri

Hangi kampanya e-postanızın performansının en iyi olduğunu, split testing sayesinde oranlar ile görün. Dahası, listenizin bir kısmına split testing uygulayıp, önceden belirlenmiş bir zaman aralığı sonrası, en iyi iletinin otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz! Trigger kullanarak, otomatik rehberinize takip etmeniz gereken görevleri kaydedin. Doğumgünü ve yıldönümü hatırlatıcı, promosyon e-postaları, tıkladıkları linklere göre kontakları listelere yerleştirmek ve fazlasını yapabilirsiniz. Otomatik ve manuel şekilde aktivite kaydı takibi yapabilirsiniz. daha.net Toplu Mail, Google takviminizi destekler. Bir kontağınızın detaylarını düzenlerken, herhangi bir tarih alanının yanındaki “Google takvimine ekle” ikonuna tıklayarak Google takviminize kolayca hatırlatıcı ekleyebilirsiniz. Sürükle-bırak editörünü kullanarak; hızlıca, tamamen size özel bir anket hazırlayabilir ve e-postanızda veya otomatik cevap iletinizde bulundurabilir, listenize gönderebilirsiniz.


İstatistikler ve Raporlamalar

Mükemmel bir kampanya e-postası hazırladınız ve gönderdiniz. Ancak; kaç kişi, ne zaman bu iletinizi açtı? İşte daha.net Toplu Mail size bu bilgiyi ve daha fazlasını verir. Maillerinizdeki linklerin kim tarafından, ne zaman, hangilerine tıklandığını görebilirsiniz. Bu şekilde hangi içeriğin veya ürünün popüler olduğunu anlayabilirisiniz. Bounce takibi sizin için otomatik olarak yapılır. Ayrıca, hangi e-posta adreslerinde ne zaman ve neden bounce yapıldığını görebileceğiniz raporlar, hata mesajları alabilirsiniz. Belirli bir tarih, zaman aralığı için kampanya e-postalarınızdaki abonelik iptali istatistiklerini görebilirsiniz. Kampanya e-postasının ne kadar yayıldığını, kimin iletinizi ne zaman ilettiğini tam detaylarla görebilirsiniz. Google Analytics detaylarınızı ve takip kodunu, e-postanızdaki linklere ekleyebilir, Google Analytics üzerinden takip edebilirsiniz.
Kontak Yönetimi Özellikleri

daha.net Toplu Mail’ın otomatik opt-in, abonelik iptali talepleri ve bounced e-posta temizleme özellikleri sayesinde artık spamler konusunda endişelenmeyeceksiniz. Kontak detaylarını tek tek veya hali hazıda Microsoft Excel, Outlook ya da CSV dosyasından otomatik olarak aktarabilir, dilediğiniz kadar kontak listesi oluşturabilir, tüm kontaklarınızı segmentlere ayırabilirsiniz. İstediğiniz renkte, özellikte kayıt formlarını kolaylıkla oluşturup ve websitenize yükleyebilir, abonelerinize otomatik hazırlanmış onay maili gönderebilir, listenize yeni kişiler ekleyebilirsiniz. Dahili e-posta gizleme aracı sayesinde, e-posta atmamanız gereken kontaklardan da bir liste oluşturabilirsiniz. Kontaklarınız için bulunduğu yer, ilgilendikleri, soyadı, telefon numarası ve daha fazla bilgiyi içeren, istediğiniz kadar özel alan yaratabilirsiniz. Listenizdeki her kontak, e-posta adresi, isim, tercihleri gibi, abonelik detaylarını değiştirebilir. Bir dosya yükleyerek veya e-posta adreslerini yazarak, büyük kontak gruplarını listenizden çıkarabilirsiniz.


19yıldır
Kesintisiz Hizmet!


10000+
Mutlu Müşteri


2milyon+
Aylık Mail Gönderimi


250+
Hazır Mail ŞablonuReseller hosting mi arıyorsunuz?

daha.net’in cloud alt yapısı ile bayi, reseller hosting artık çok daha hızlı. cPanel ve Plesk seçenekleriyle, windows ve Linux işletim sistemleriyle hemen daha.net’e gelip sitelerinizin ne kadar hızlı olabileceğini görün!