Referanslarımız


Kurumsal ve bireysel alanda proje yönetimi, güvenilir teknik alt yapımız ve hizmet kalitemize güvenen müşterilerimiz hızla artıyor. Bugün hemen sizde daha.net’in hizmetlerinden yararlanarak 7 Gün 24 saat gerçek desteğin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz!


Groupama

Groupama

SoftCom Groupama ile yaptığı projede, ikibinden fazla Groupama bayisini kurumsal kimliklerini koruyarak güvenli ve verimli bir şekilde e-posta alışverişinde bulunmasını sağlamıştır.


NTF İnşaat

NTF İnşaat

Pervari Hidroelektrik santralı, Çankırı Termik santralı gibi dev projelere imza atan NTF İnşaat, kurumsal kimliğinin belirlenmesinden, sunucularının hostingine ve web sitelerinin tasarımına kadar SoftCom’un güçlü kadrosuna güvenmektedir.


Vodafone Cep Posta

Vodafone Cep Posta

VodafoneCepPosta.com projesi ile binlerce akıllı telefon sahibi Vodafone müşterisi Hosted Exchange’in bütün özelliklerinden faydalanabilmektedirler.


Fenerbahçe SK

Fenerbahçe SK

SoftCom Fenerbahçe SK ile yaptığı projelerde Kulübün web sitelerini host etmekte, Fenerbahçe TV’nin Internet üzerinden canlı yayınını yapmakta ve her Fenerbahçe Taraftar Kart sahibine e-posta hizmeti vermektedir.


Ulusoy Travel Center

Ulusoy Travel Center

Yılmaz Ulusoy Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve 1971 yılında kurulan Ulusoy Travel Center her gün sayısız bireysel ve kurumsal müşterisine daha.net’in kesintisiz iletişim altyapısı ile hizmet veriyor.


Bennu Gerede

Bennu Gerede

Her zaman gündemde olan fotograf sanatçısı Bennu Gerede profesyonel portfolyosu ile daha.net sunucularında yer alıyor.Şirketiniz için web hosting mi gerekiyor?

daha.net’in cloud alt yapısı ile %99.99 gerçek uptime garantisindesiniz! Şirketinizin web sitesini bize taşıyın gerçek hızın farkına varın! Üstelik yeni siparişlerinizde hostinginizi biz taşıyoruz!