Cloud Teknoloji güvencesiyle daha.net!

Türkiye’de internet artık daha.net!

Türkiye/İstanbul lokasyon sunucuları, güvenilir teknik desteği, son teknoloji altyapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile daha.net, Türkiye hosting sektöründeki lider kuruluşlardan biridir. Bireysel, kurumsal ve bayi hosting ve diğer web hosting paketleri, yine Türkiye Konumlu Cloud Sunucu hizmetleri, çok cazip fiyatlı dedicated sunucu servisleri ve alan adı tescili servisi ile Türkiye hosting sektöründe hizmet sunmaktadır. Siz de Türkiye’nin en büyük markalarına hizmet vermekte olan daha.net’in dünyasına katılmak için sitemizi gezebilir, hizmetlerimizi ve ekonomik hosting ve alan adı fiyatlarımızı görüntüleyebilir veya bize hemen 0212 259 55 00 telefon numaramızı tuşlayarak ulaşabilirsiz!

2010

daha.net 2010 yılında Kanadalı SoftCom Group Inc. ortaklığı ile kurulmuştur. Sektöre ciddi yatırımlar yapan daha.net kısa sürede sektörün öncü firmalarından biri olmuştur.

2012

SoftCom Group Inc. 2012 yılında Ingram Micro tarafından satın alınmıştır. Bu satın alım sonrasında daha.net ekibini ve kalitesini arttırarak hizmetlerine devam etmiştir.

2021

2021 yılı Hazıran ayında şirketimizin ünvanı Cloud Teknoloji A.Ş. olarak değiştirilmiştir. Bu değişim sonrası tüm altyapısı yenilenen daha.net, mevcut ekibiyle müşterilerine en kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

UZMAN EKİBİMİZ HİZMETİNİZDE

Pandemi nedeniyle telefon saatlerimiz güncellendi. Resmi tatiller dışında hafta içi 10:00 – 17:00 saatleri arasında bize aşağıdaki numaramızdan ulaşabilirsiniz.

+90 212 259 55 00