Web Hosting Hizmetleri

Türkiye'de evlerinden hosting firması açmış ve ucuz, hesaplı host; sınırsız reseller bayi hosting gibi sloganlarla iş yapmaya çalışan 2500'ün üzerinde regule edilmeyen hosting firması olduğunu biliyor muydunuz? Gelin hak ettiğiniz güveni size veren bir marka ile çalışın ve İnternet artık sizin için daha.net olsun.

Kurumsal Hosting

Şirketinizin her türlü kurumsal ihtiyacı için profesyonel bir ekip ile hizmetinizdeyiz. Kurumsal bir tanıtım sayfası mı yapmak istiyorsunuz ya da ürünlerinizi internet üzerinde satmak mı istiyorsunuz, paketlerimizden birini seçin ya da bize ulaşın neye ihtiyacınız olduğunu birlikte karar verelim.

Bayi / Reseller Hosting

Birden fazla site barındırmak için en uygun fiyatlar ve en uygun paket özellikleri ile daha.net reseller paketlerinden birini seçip sitelerinizi daha.net güvencesi ile yayınlamaya hemen başlayın.

Bireysel Hosting

İsteklerinize uygun olarak hazırlanmış barındırma paketlerimizden birini seçin sitenizi hemen yayınlayın!

Ucuz Hosting

Belki sadece HTML dosyalarınızı yayınlamak ya da sadece e-posta almak istiyorsunuz. Niye ihtiyacınız olmayanlar için daha fazla ödeyesiniz? Bedava sayılabilecek kadar iyi bir fiyata daha.net Ucuz Hosting hizmetinden bugün yararlanın.

Wordpress Hosting

Artık herkesin WordPress bloğu olacak. Kurulum için saatler harcamaya veya kurulumunu bilmediğiniz için döküman okumanıza hiç gerek kalmayacak. Sadece siparişinizi yaptıktan sonra ödemenizi gerçekleştirmeniz yeterli WordPress bloğunuz anında aktif.

Proticaret Cloud Hosting

ASP Tabanlı yerli bir e-ticaret yazılımı olan Proticaret, kullanıcı dostu arayüzler ile e-ticaret siteleri oluşturmak isteyenler için ideal bir alt yapı sağlar!

Hosting Paket Özellikleri

Hosting paket özelliklerine bir göz atmanızda fayda var.

Tek Tıkla Yükle - Uygulamalar

daha.net size tek tıkla kurulabilen bir çok uygulama sağlıyor. Sitenizin içeriğini zenginleştirmek için ihtiyacınız olan tüm uygulamalar burada. İsterseniz 3 tıkla kendi sitenizi oluşturun. Hem de hiç yardım almadan.

Kolay Site

Web sitesi nasıl yapılır bilmenize gerek yok , Kolay Site ile hemen bir web sitesi sahibi olun

Sınırsız Cloud Hosting

Windows ve Linux platformlarının aynı paket içerisinde olması. İstediğiniz alan adında ister Windows platformu isterseniz de Linux platformu kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. daha.net Sınırsız Plan ile isteklerinizi sınırsız gerçekleştirin.

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? Bulut Bilişim Avantajları, E-mail Hosting ve Exchange Çözümleri, Kolay Site Çözümleri, için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!