daha.net Uzaktan Teknik Destek (Remote Support)


Her ne kadar siz müşterilerimizin problemlerini telefon veya live chat üzerinden çözmeye çalışsakta bazı durumlarda bilgisayarınıza uzaktan bağlanmamız gerekebilir. 100% güvenli olan bu sistemde daha.net teknik ekibi, kuracağınız ufak bir program sayesinde bilgisayarınıza bağlanacak ve probleminizi sanki sizin yanınızda oturuyorcasına çözmeye çalışacaktır.

TeamViewer Nedir?


TeamViewer ile herhangi bir bilgisayarı sanki karşısında oturuyormuş gibi kontrol edebilirsiniz - güvenlik duvarlarının arkasından bile. Muhatabınız sadece küçük bir program çalıştırmalıdır; bu program için kuruluma veya yönetici yetkilerine gerek yoktur. TeamViewer ile internet üzerinden birkaç saniye içerisinde herhangi bir bilgisayara veya sunucuya bağlanabilir ve bu bilgisayarı sanki karşısında oturuyormuş gibi uzaktan kontrol edebilirsiniz. 60.000.000 kullanıcının neden TeamViewer kullandığını kendiniz görün.  http://www.teamviewer.com/tr/


Daha.net teknik destek ekibi tarafından yönlendirildiğinizde lütfen aşağıdaki basamakları takip ediniz:

http://www.teamviewer.com/tr/ adresini ziyaret ediniz ve “Oturuma Katıl” düğmesine tıklayınız.

Uzaktan Destek

Açılan yeni pencerede RUN veya ÇALIŞTIR düğmesine tıklayınız.

Uzaktan Destek

2MB civarında ufak bir program bilgisayarınızda çalışacaktır. Hiç bir şekilde bir program yüklemesi gerçekleşmeyecektir. Her uzaktan destek talebi için bu basamakları tekrar izlemeniz gerekmektedir.

Uzaktan Destek

İndirme işlemi bittikten sonra lütfen RUN veya ÇALIŞTIR düğmesine tıklayınız.

Uzaktan Destek

İşlemi başarıyla tamamladınız. Bu kadar basit. Şimdi tek yapmanız gereken ID ve ŞİFRE kısmındaki rakamları daha.net teknik destek ekibi ile paylaşmanız.

Uzaktan Destek