daha.net Toplu Mail - E-Posta Pazarlamasının Özellikleri

daha.net Toplu Mail, reklamcılar tarafından hazırlanmış Email Marketing hakkında ihtiyacınız olan her tür özelliği içeren bir toplu mail platformudur. Sistemimizin özelliklerini inceleyin siz karar verin:

E-Posta (Dizayn) Oluşturma Özellikleri

Toplu Mail, Email Marketing Şablon, Templates

E-Posta Şablonları

E-Postanızı oluşturmaya ne hacet. Onlarca şablon arasından en beğendiğinizi ve sektörünüze özel olanı seçebilirsiniz.

Toplu Mail Editor

Kolay WYSIWYG Editörü

Kampanya e-postanızda değişiklikler yaparken, dahili WYSIWG editörünü kullanabilirsiniz. Metin düzenleyebilir, görsel yükleyebilir veya link ekleyebilirsiniz. Hiç bir programlama bilgisine sahip olmadan, HTML e-postalar oluşturabilirsiniz.

İçerik Aktarma ve Yükleme

WYSIWYG editörü kullanımının yanında, bilgisayarınızdan e-postalarınıza içerik yükleyebilir veya bir web sayfasından aktarabilirsiniz.

Bir Kere Dizayn Edin, Çok Kişiyi Memnun Edin

Şablonlarımızın bütün popüler e-posta sunucularında (Yahoo, Hotmail, Gmail, Outlook gibi) düzgün çalıştığı test edilmiştir. Dolayısıyla, kontaklarınız postalarınızı, istediğiniz şekilde görürler.

Kolayca Görsel Yükleme

E-posta kampanyalarınıza istediğiniz kadar görsel yükleyebilirsiniz. Görsel yüklemek için yeterince geniş disk alanı servisimiz ile birlikte gelmektedir.

Açılan Pencere ve Gelen Kutusu Önizleme

E-postanızın tam olarak nasıl gözükeceğini göndermeden de görebilirsiniz. Web tarayıcınızda bir önizleme yapabilir, hatta kendinize göndererek test edebilirsiniz.

Varolan Şablonunuzu Kullanın

E-posta şablonunuzu sıfırdan yaratmak zorunda değilsiniz. Varolan şablonunuzu daha.net Toplu Mail’a yükleyebilir, kopyala-yapıştır yapabilirsiniz; bunu yaparken de hiçbir görseli kaybetmezsiniz. Üstelik, sadece birkaç saniyede!

Email Marketing Eposta kişiselleştirme

E-Postalarınızı Kişiselleştirin

İsim, yaş veya şirket adı gibi özel alanları sadece iki "tık"la kişiselleştirin. Bu özellik Microsoft Word’deki posta birleştirme seçenekleriyle aynı şekilde işler.

Gelişmiş HTML Düzenleme

Adminler kendi kampanya e-postalarındaki HTML düzenlemeleri için tam yetkiye sahiptir. Bu işlem, WYSIWYG editörünün "kaynaklar" sekmesinden kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Gönderilen Postaların RSS Arşivlemesi

daha.net Toplu Mail, sizin için otomatik olarak gönderdiğiniz postların RSS arşivlemesini yapar ve RSS desteği sağlayan her yerde kolayca görüntülemenizi sağlar.

Link Yerleştirme

Link yerleştirme özelliği, kampanya e-postanızın bir kısmından diğer kısmına link yerleştirmenizi sağlar. Örneğin, içerikler kısmında, iletinizin alt taraflarındaki bir paragrafa ulaşımı sağlayan link yerleştirebilirsiniz.

Toplu Mail Servisi 
Hemen satın alın


Toplu Mail Kampanya Özellikleri

Kolay ve Otomatik Abonelik İptali

"Beni Listeden Çıkart" butonu kampanya e-postanıza, çoğu ülkede kanunen zorunlu tutulan, abonelik iptal linki eklemenizi kolaylaştırır. Bunun yanı sıra, abonelik iptali talepleri, otomatik olarak işleme alınır, bu da sizin ve aboneleriniz için büyük bir kolaylıktır.

Otomatik Bounce Handling

Her türlü bounced postanız yani geri dönen maillar otomatik olarak işleme alınır ve listenizden çıkarılır. Dolayısıyla, listenizde her zaman aktif mailler kalır. Bunun dışında, bounced e-posta adreslerini kendinize liste olarak alabilir ve her türlü bounce (hard ve soft olarak geçmektedir) detaylarını görebilirsiniz.

Ek (Attachment) Yükleme ve Gönderme

Bu yazılım, e-postalarınıza ek yüklemenizi ve göndermenizi tamamen destekler.

Ek Şeklinde, Gömülü Görseller

Bir kampanya gönderirken, gömülü görselleri ek şeklinde de gönderebilirsiniz. Bu da indirildikten sonra, internet bağlantısı olmadığında bile iletinizin incelenebileceği anlamına gelir.

Bedava, Dahili Spam Kontrolü

E-postalarınızın, spam anahtar kelimeleri baz alınarak, analizi yapılır ve spam raporu, iletinizde nelerin değişmesi gerektiğini size bildirir. Bu da e-postanızın çoğu kullanıcıda, gereksiz posta kutusu yerine, gelen kutusuna düşmesini sağlar.

"Arkadaşına İlet" Linki

"Arkadaşına İlet" linki aracılığıyla, abonelerinizin e-postalarınızı paylaşmasına izin verir. Üstelik bu özellik sayesinde; kimin, ne zaman iletinizi başkalarına ilettiğine dair bir rapor alabilirsiniz!

İletileriniz Tekrar Gönderilmesin

daha.net Toplu Mail ile bir kişi yani bir mail iki kere listelenmez. Listenizde tekrar edilmiş (çift) e-postalar bulmayacağınızı garanti ediyoruz.

Şimdi veya Sonra Gönderin

Kampanya e-postalarınızı tek seferde, birden fazla kontak listesine gönderebilirsiniz. Tekrar edilen e-postalar gönderme işleminden önce otomatik olarak silinir.

Dinamik İçerik Blokları

Dinamik içerik blokları, e-posta mesajlarında kişiselleştirme yapmanızı sağlar. Örneğin, bir abonenizin hobisi futbol ise iletilerinizde futbol topu, başka bir abonenizin hobisi kitap okumak ise kitap gösterebilirsiniz.

Otomatik Gelen Kutusu Önizlemesi

Maksimum etki yaratmak için e-postalarınızın, değişik e-posta sunucularında aynı şekilde gözüktüğünü sağlamak çok önemlidir ve bu, kolay bir işlem değildir.
daha.net Toplu Mail’ın gelen kutusu önizlemesi sayesinde, iletinizin Yahoo, Gmail, Hotmail, Outlook gibi sık kullanılan e-posta sunucularında nasıl gözüktüğünü önceden görebilirsiniz.
Eğer bir e-posta sunucusuyla uyumsuzluk yaşanırsa, neyi değiştirmeniz gerektiğini de görebilirsiniz.

HTML, Metin ya da İkisi Birden

HTML mailları, bilgilendirici metinler veya kampanya editörünü kullanarak ikisini bir arada kullanın. İkisini bir arada kullandığınız iletiler hem HTML hem de metin olarak yollanır ve abonenizin e-posta sunucusu hangi versiyonu daha iyi görüntülüyorsa, o şekilde görünür.

CAPTCHA

Destek kısmından CAPTCHA’yı aktif ederek, website kayıt formuna otomatik ulaşımları elimine edebilirsiniz.

Göndermeyi Duraklat ve Göndermeye Devam Et

"Zamanlanmış Postalar" sayfasından, gönderilmek için beklenen iletilerin listesini görebilir ve hatta gönderimi yapılmakta olan iletileri durdurabilir, gönderimi durmuş iletileri göndermeye devam edebilirsiniz.

Toplu Mail Servisi 
Hemen satın alın


Otomatik Geri Dönme (Autoresponder) Özellikleri

Otomatik Geri Dönme (Autoresponder) Nedir ve Nasıl Kullanabilirsiniz?

http://www.daha.net sayfamızın sağ altında "Duyuru Listemize Abone Olun" form kutusunu görebilirsiniz. Bu kutuya e-posta adresinizi girerseniz otomatik olarak listemize eklenirsiniz ve eklendiğiniz anda daha.net Toplu Mail "Otomatik Geri Dönme" özelliği sayesinde size bir teşekkür e-postası gider. Bu mantıkla abonelerinize listenize üye olduktan 1 saat sonra bir e-posta, 3 gün sonra başka bir e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca kayıt formunda ek bilgiler de sorabilirsiniz. Böylece "Bay" seçenlere farklı bir email, "Bayan" seçenlere farklı bir email gönderebilirsiniz. Doğum günlerini öğrenebilirsiniz ve sistem o tarihte doğum günü tebrik mesajı atabilir. Bu özellikle neler yapabileceğiniz sizin hayal gücünüzle sınırlıdır.

Alıcı Listesini Filtreleme

Yukarıda örneğini verdiğimiz duyuru listesine ‘yaşadığınız şehir’ diye bir alan ekleyebilirsiniz ve otomatik cevap iletilerini, İstanbul’da bulunanlar gibi, listenizin sadece bir kısmına gönderebilirsiniz. Yani, çeşitli filtrelere göre otomatik cevap iletileri oluşturulabilir. Böylece gerekli iletileri, gerekli kişilere göndermek amacıyla; kontaklarınızı birden fazla liste içerisinde ayırmak zorunda kalmazsınız.

HTML, Metin ya da İkisi Birden

HTML iletileri, bilgilendirici metinler veya kampanya editörünü kullanarak ikisini bir arada kullanın. İkisini bir arada kullandığınız otomatik cevaplar hem HTML hem de metin olarak yollanır ve abonenizin e-posta sunucusu hangi versiyonu daha iyi görüntülüyorsa, o şekilde görünür.

Aç/Tıkla/Abonelik İptali Raporları

Kampanya e-postası istatistikleri gibi, otomatik cevap iletilerinizi kimlerin açtığını, kimlerin linklere tıkladığını, kimlerin aboneliğini iptal ettiğini ve daha fazlasını raporlarda görebilirsiniz.

Toplu Mail Servisi 
Hemen satın alın


Gelişmiş Toplu Mail Kampanya Özellikleri

Split Testing

Hangi kampanya e-postanızın performansının en iyi olduğunu, split testing sayesinde oranlar ile görün. Dahası, listenizin bir kısmına split testing uygulayıp, önceden belirlenmiş bir zaman aralığı sonrası, en iyi iletinin otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz! Diğer e-posta pazarlaması yazılımları gibi A/B limitlerine bağlı kalmak zorunda kalmazsınız. Tek bir split testing ile limitsiz çeşitlilikle sonuca ulaşabilirsiniz.

Triggers

Trigger kullanarak, otomatik rehberinize takip etmeniz gereken görevleri kaydedin. Doğumgünü ve yıldönümü hatırlatıcı, promosyon e-postaları, tıkladıkları linklere göre kontakları listelere yerleştirmek ve fazlası

Trigger ile;
Belirli tarihlere yönelik tekrarlayan mailler atabilirsiniz. Örneğin, doğumgünü mailleri... Kontaklarınızı aktivitelerine göre listeleyebilirsiniz. Bu listeleme, açtıkları bir maile, tıkladıkları bir linke göre olabilir. Aktivitelerine bağlı olarak kontaklarınızı listelerden silebilirsiniz. Gelecek bir tarih ayarlayarak; kontağınızın, o tarihte, bir listeye eklenmesini veya bir listeden çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Otomatik Aktivite Kaydı

Ne zaman listenizdeki bir kontak bir kampanya e-postası veya otomatik cevap aldığında ve açtığında, e-postadaki bir linke tıkladığında; bu aktivite otomatik olarak kontak profiline kaydedilir.
Bu profilde, aldıkları tüm iletilerin, hangilerini, ne zaman açtıklarının ve hangi linklere tıkladıklarının tam geçmişini görebilirsiniz.

Manuel Aktivite Kaydı

Dahili aktivite kaydı sistemini kullanarak, hızlı ve kolay şekilde, telefon aramaları ile toplantılar gibi aktivite kayıtlarını da tutabilirsiniz.
Her kullanıcı kendi aktivitelerini ve hatırlatıcılarını Google Takvimleri kullanabilecekleri bir yazılım yardımıyla otomatik olarak gerçekleştirebilir.

Google Takvim Entegrasyonu

daha.net Toplu Mail, Google takviminizi destekler. Bir kontağınızın detaylarını düzenlerken, herhangi bir tarih alanının yanındaki "Google takvimine ekle" ikonuna tıklayarak Google takviminize kolayca hatırlatıcı ekleyebilirsiniz.

Anketler ve Bize Ulaşın Formları

Sürükle-bırak editörünü kullanarak; hızlıca, tamamen size özel bir anket hazırlayabilir ve e-postanızda veya otomatik cevap iletinizde bulundurabilir, listenize gönderebilirsiniz. Cevaplar toplandıktan sonra, analizleri yapılabilir, taranabilir ve başka işlemler için Microsoft Excel’e gönderilebilir.

Toplu Mail Servisi 
Hemen satın alın


İstatistikler ve Raporlamalar

E-Posta Raporlaması

Mükemmel bir kampanya e-postası hazırladınız ve gönderdiniz. Ancak; kaç kişi, ne zaman bu iletinizi açtı? İşte daha.net Toplu Mail size bu bilgiyi ve daha fazlasını verir.
İstatistikler sekmesinden, tam olarak kimin, ne zaman e-postanızı açtığını görebilirsiniz. Verileri isterseniz grafik halinde, isterseniz de tablo halinde inceleyebilirsiniz. Ayrıca, raporunuzu son 7 gün, 30 gün, 1 sene veya istediğiniz bir zaman aralığı için oluşturabilirsiniz.

Tıklama Takibi

Maillerinizdeki linklerin kim tarafından, ne zaman, hangilerine tıklandığını görebilirsiniz. Bu şekilde hangi içeriğin veya ürünün popüler olduğunu anlayabilirisiniz.

Google Analitik Entegrasyonu

Bir kampanya e-postası gönderirken, Google Analitik detaylarınızı ve takip kodunu, e-postanızdaki linklere ekleyebilir; böylece bu kampanya için kaç ziyaretçi aldığınızı ve bu kişilerin hangi şehirlerden geldiği gibi yüzlerce bilgiyi takip edebilirsiniz.

E-Posta Bounce Takibi

Bounce takibi sizin için otomatik olarak yapılır. Ayrıca, hangi e-posta adreslerinde ne zaman ve neden bounce yapıldığını görebileceğiniz raporlar, hata mesajları alabilirsiniz. Örneğin; "Bu e-posta adresi bulunmamaktadır.", "Böyle bir e-posta adresi bulunmamaktadır." "Disk dolu"

Abonelik İptali Raporları

Belirli bir tarih, zaman aralığı için kampanya e-postalarınızdaki abonelik iptali istatistiklerini görebilirsiniz. Bunun yanında; abonelik iptali yapanların detaylarını, iletilerinizin açılması ve bounce sayılarına göre abonelik iptali oranını görebilirsiniz.

Arkadaşına İlet

Kampanya e-postasının ne kadar yayıldığını, kimin iletinizi ne zaman ilettiğini tam detaylarla görebilirsiniz.

Toplu Mail Servisi 
Hemen satın alın


Kontak Yönetimi Özellikleri

Tam Liste Yönetimi

daha.net Toplu Mail’ın otomatik opt-in, abonelik iptali talepleri ve bounced e-posta temizleme özellikleri sayesinde artık spamler konusunda endişelenmeyeceksiniz.

Birden Fazla Kontak Listesi Yaratın

aynaklarına göre, istediğiniz kadar kontak listesi yaratabilirsiniz. "Haber aboneleri", "Müşteriler" gibi…

Tek Tıkla Abonelik İptali Linkleri

E-postalarınızdaki otomatik abonelik iptali linkleri, abonelerinize rahatlık sağlayacaktır ve CAN-spam kurallarına karşı uyumdan fazlasını elde edeceksiniz.

Kontak Ekleme veya Aktarma

Kontak detaylarını tek tek yazın veya hali hazıda Microsoft Excel, Outlook ya da CSV dosyasında bulunan kontakları otomatik olarak aktarın.

Güçlü Liste Segmentasyonu

Kontaklarınızı; hobileri, bulundukları yer gibi ortak noktalarına göre birden fazla listeye ayırın ve her listeye e-posta gönderin.

Websitesi Kayıt Formları

İstediğiniz renkte, özellikte kayıt formlarını kolaylıkla oluşturun ve websitenize yükleyin.

Çifte Opt-In Doğrulaması

Listenizi sade tutun. Abonelerinizin listeye girmelerini onaylamak için tek gereken sadece otomatik hazırlanmış ve göndermiş iletilerdeki linke tıklamaları olsun.

Karaliste – CAN SPAM Uyumluluk

Dahili e-posta gizleme aracı sayesinde, e-posta atmamanız gereken kontaklardan da bir liste oluşturabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, o kontaklara hiçbir durumda ileti göndermezsiniz.

Limitsiz Özel Alan

Kontaklarınız için bulunduğu yer, ilgilendikleri, soyadı, telefon numarası ve daha fazla bilgiyi içeren, istediğiniz kadar özel alan yaratabilirsiniz.
Böylelikle kampanya e-postalarınıza da özel alanlar ekleyerek, kişiselleştirebilirsiniz. Sistemin işleyişi, Microsoft Word’de bulunan posta birleştirme seçeneğiyle benzer şekildedir.

Abonelik Detaylarını Değiştirin

Listenizdeki her kontak, e-posta adresi, isim, tercihleri gibi, abonelik detaylarını değiştirebilir.

Özelleştirilebilen Kontak Görüntüleme

Kontak listenizi "grid modu"nda görüntülerken, gridde kontağınızın hangi detayının gözükeceğini ayarlayabilir ve ihtiyacınız olan detaya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Toplu Kontak Çıkarma

Bir dosya yükleyerek veya e-posta adreslerini yazarak, büyük kontak gruplarını listenizden çıkarabilirsiniz. Bunun dışında, kontaklarınızı geçici olarak listenizden çıkarabilir veya aboneliği iptal edilenler listesine alabilirsiniz. Böylece, sizden yeni iletiler almayacaklardır.

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? Domain Sorgulama ve Tescil, Linux VDS Sunucu Çözümleri, Windows VDS Sunucu Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!