Uygun Fiyatları ile Parallels Plesk, cPanel ve SSL çözümleri daha.net

Parallels Plesk Lisansları, cPanel Lisansları ve Kurumsal ve E-Ticaret siteleriniz için SLL çözümleriniz artık daha.net! Hemen ödeyin hemen kullanın!

Parallels Plesk Lisansları

Parallels ürünlerini artık SoftCom güvencesi ile Türkiye'nin şu ana kadar görmediği fiyatlarla alabilirsiniz. Herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşın neye ihtiyacınız olduğunu birlikte karar verelim.

cPanel Lisansları

Gelişmiş kontrol paneli yönetimi ile web sitelerinizi dize getirin! Üstelik 21$ + KDV'den başlayan fiyatlar ile sınırsız alan adı yayımlayın!

GeoTrust SSL Sertifikaları

SSL sertifikası, ya da dijital kimlik, günlük hayatta kullanılan ehliyet, pasaport gibi kimlik kartlarının elektronik ortamdaki karşılığıdır. Kurumsal ve E-Ticaret siteleriniz için idealdir!

Comodo SSL Sertifikaları

Comodo markası Comodo güvenlik Çözümleri’nin ödüllü masaüstü güvenlik araçlarından Comodo CA’nın geniş e-ticaret güvenlik araçlarına kadar geniş portfolyösü ile güvenliğin en önde gelen markalarındandır. EV SSL sertifikaları gibi Comodo çözümlerini sitelerine uygulayan website sahipleri Comodo’nun dünya çapındaki milyonlarca kullanıcısıyla oluşturduğu güvene sırtını yaslar.

Comodo EV SSL Sertifikaları

EV SSL'in sağladığı yeşil adres çubuğu kullanıcılara altın kilidin sağladığından daha fazla güven ve iç rahatlığı sağlıyor. EV SSL sertifikası kullanan web sitelerindeki yeşil adres çubuğu ziyaretçilere son derece güvenilir bir etki alanında olduğunu garanti eder.

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? Windows VDS Sunucu Çözümleri, E-mail Hosting ve Exchange Çözümleri, Cloud VDS ve Sınırsız Hosting Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!