Satış Ortaklığı (Affiliate) Programı

daha.net Satış Ortaklığı (Affiliate) Programı ile Satış üzerinden komisyon kazanmanızı sağlıyor. Evet, yanlış okumadınız. Siz bizim herhangi bir planımızın satılmasını sağlarsanız, biz size o plana göre ödeme yapıyoruz. Bireysel ve kurumsal paketlerimiz için her satıştan 6 ila 39 USD, bayii paketlerinden de 19 ila 89 USD kazanabilirsiniz!

daha.net olarak Türkiye’de satış ortaklığı konusunda öncü olmayı bir misyon edindik. Bu yüzden komisyon oranlarımızı olabildiğince yüksek tutmaya çalıştık. Eğer kendizi web hosting / barındırma paketlerini satabilecek yetkinlikte görüyorsanız, hemen çalışmaya başlayabiliriz.

Nasıl Satış Ortağı Olacaksınız?

Servislerimizi pazarlamaya istekli herkes Satış Ortağımız olabilir. Tek yapmanız gereken üyelik başvurusunda bulunmak. Üyelik başvurunuz yapıldıktan sonra satış ortaklığı direktörümüz başvurunuzu inceleyecek ve mesai saatleri içerisinde başvurunuz sonuçlanacaktır.


Komisyon Oranları Nedir?

 
 
Paket Fiyatı
Kazancınız
Premium Cloud 55 $ 25 $
Mega Cloud 77 $ 47 $
Platinum Cloud 88 $ 58 $
Bireysel Standart Paket 15 $ 5 $
Kurumsal Standart Paket 8 $ 8 $
Kurumsal Süper Paket 10 $ 10 $
Kurumsal Pro Paket 12 $ 12 $
Bayi Mini Paket 10 $ 10 $
Bayi Standart Paket 19 $ 19 $
Bayi Süper Paket 29 $ 29 $
Bayi Pro Paket 59 $ 59 $
 

* Her ay 20 veya üzeri hosting servisi mi satıyorsunuz? Bizimle iletişime geçin, aylık satış hacminize göre size özel komisyon oranları teklif edelim.

* * Web tasarım müşterilerini yönlendirerek komisyon kazanmak için 0 212 259 55 00 numaralı telefondan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Satış Ortaklığı hesabınızı hemen aktifleştirin:

Sizin yönlendirici ID'nizle gelen birisi sitemizi ziyaret ettiğinde bilgisayarlarına bu ID'yi içeren cookie yerleştirilmekte ve sitemizi tekrar ziyaret ettiklerinde sizler de hala komisyon alıyor olacaksınız.