Kurumsal Referanslar

Kurumsal alanda proje yönetimi, güvenilir teknik alt yapımız ve hizmet kalitemize güvenen müşterilerimiz hızla artıyor.

Bazı Kurumsal Referanslarımız :

Groupama

SoftCom Groupama ile yaptığı projede, ikibinden fazla Groupama bayisini kurumsal kimliklerini koruyarak güvenli ve verimli bir şekilde e-posta alışverişinde bulunmasını sağlamıştır.

NTF İnşaat

Pervari Hidroelektrik santralı, Çankırı Termik santralı gibi dev projelere imza atan NTF İnşaat, kurumsal kimliğinin belirlenmesinden, sunucularının hostingine ve web sitelerinin tasarımına kadar SoftCom'un güçlü kadrosuna güvenmektedir.
http://www.ntf.com

Vodafone Cep Posta

VodafoneCepPosta.com projesi ile binlerce akıllı telefon sahibi Vodafone müşterisi Hosted Exchange'in bütün özelliklerinden faydalanabilmektedirler.
http://www.vodafonecepposta.com

Fenerbahçe SK

SoftCom Fenerbahçe SK ile yaptığı projelerde Kulübün web sitelerini host etmekte, Fenerbahçe TV'nin Internet üzerinden canlı yayınını yapmakta ve her Fenerbahçe Taraftar Kart sahibine e-posta hizmeti vermektedir.
http://www.fenerbahce.org

Ulusoy Travel Center

Yılmaz Ulusoy Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve 1971 yılında kurulan Ulusoy Travel Center her gün sayısız bireysel ve kurumsal müşterisine daha.net'in kesintisiz iletişim altyapısı ile hizmet veriyor.
www.ulusoytravel.com

Bennu Gerede

Her zaman gündemde olan fotograf sanatçısı Bennu Gerede profesyonel portfolyosu ile daha.net sunucularında yer alıyor.
www.bennugerede.com

Tam Otomatik

Herkesin dahil olabileceği, eşitlikçi fikirler üreten "pazarlama makinesi" TAMOTOMATİK, Mercedes, EFES, Fiat, ETİ gibi müşterilerine verdiği hizmetlerde daha.net hosting hizmetlerini tercih ediyor.
www.tamotomatik.com

Ekol Temizlik

Dev markaların temizlik uzmanı Ekol Temizlik Hizmetleri web sitesi ve e-posta hizmetleri, aynı titizlik ve düzen anlayışı ile hizmet veren daha.net sunucularında yayınlanıyor.
www.ekoltemizlik.com

Ayrıca;

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? PHP Hosting Çözümleri, Domain Sorgulama ve Tescil, Linux VDS Sunucu Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!