Kobi / Esnaf Çözümleri
Hosted Sharepoint Hizmetleri

Daha iyi iletişim kurmak ve birlikte çalışmak için en iyi yol ayda sadece 19,95$


Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın !0212 259 55 00

Hosted Sharepoint Hizmetleri

Microsoft® Windows® SharePoint® Services 3.0

Heryerden Erişin

Barındırılan Sharepoint servisleri ile dökümanlarınıza ve bilgi kütüphanenize akıllı mobil cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz. Gerçek zamanlı güncellemeler sunan sharepoint sistemi ile tüm dökümanlarda yaptığınız değişiklikler senkronize edilir ve dünya ofisiniz olur.

Paylaşın ve Birlikte Çalışın

Microsoft ürünleri ile entegre çalışan sharepoint servisleri, paylaşım ve birlikte çalışma seçenekleri ile ofisler arasındaki mesafeleri kaldırıyor. Daha iyi bir iletişim için sharepoint servisleri ile çalışın ve kollektif üretkenliği firma standartınız haline getirin.

Aradığınızı Hemen Bulun

Sharepoint sistemi, yüklenen her dosyayı indeksler ve PDF'ler de dahil olmak üzere tüm metinleri aranabilir hale getirir. Özel arama listeleri, kütüphaneler, içerik ve hatta dökümanların içeriğini arayabilmenizi sağlayan Sharepoint barındırma sistemleri ile aradığınızı bulmakla zaman kaybetmeyin, hemen bulun ve üretin.

Hazır Şablonlar

Sharepoint hizmetleri özelleştirilebilir hazır şablonlar sunar. ihtiyacınız olan proje akışı nasıl ise, onun için hızlıca bir akış şeması ve görünüm hazırlayarak hizmetlerinizi ve firma içi yönetiminizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Çalışmaya başlamak için günlerce yazılımsal geliştirme yapmanıza gerek yok, sharepoint hazır şablonları kullanın ve hemen bugün üretmeye başlayın.

Sadece İşinize Odaklanın

Siz; güvenlik, performans, bakım ve sağlamlık gibi teknik detaylarla uğraşırken, esas işinize odaklanamıyorsunuz. Üstelik teknik ekip, yazlımlar ve donanımlarla maliyetli yatırımlarla da uğraşmak istemiyorsunuz. Gelin sizi sharepoint servisleri ile tanıştıralım ve tüm teknik ayrıntıları geride bırakın. Sadece işinize odaklanın, üretkenliğinizi ve karlılığınızı arttırın.

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? Windows VDS Sunucu Çözümleri, E-mail Hosting ve Exchange Çözümleri, Cloud VDS ve Sınırsız Hosting Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!