Hosted (Barındırılan) Exchange
Bağlantıda Kalın...

e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza
istediğiniz yerden erişin.

Hosted Exchange Hizmetleri

Bugünün rekabetçi ve zorlu global pazarında işletmeler daha iyi iletişim ve işbirliği hizmetlerine gerek duymaktadır. Üretkenliği artırabilecek ve profesyonel bir görünüm sağlayacak araçlara ihtiyaç duyarlar, bu araçlar sayesinde müşteri ve iş ortakları ile daha iyi ilişkiler sürdürebilmeleri için gerekli esas işletme faaliyetlerine odaklanabilirler. Microsoft® Exchange Server 2007 ve Windows® SharePoint® Services 3.0 üzerine kurulan daha.net Barındırılan (Hosted) Exchange E-posta hizmeti e-posta, takvim, kişi ve görev verilerine masaüstü bilgisayarlarından, web üzerinden veya cep telefonu yoluyla zengin ve verimli erişim sağlar. Şimdi hizmet ölçeğini gerektiği şekilde genişletip daraltmanıza olanak tanıyan Kullandığın Kadar Öde modeli ile finansal riskleri en aza indirin ve işletme sınıfı e-postanın keyfini çıkarın.


 
Hemen Satın Alın *Bonus karta 12 taksit imkanı ve 14 gün para iade garantisi. 9,95 $ / ay
kullanıcı başına
SATIN AL
 

Daha İyi İletişim Hizmetleri

 • Mobil E-posta Cep telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bilgilerinizi eşitleyen ve Microsoft ürünlerindeki dahili paylaşma ve işbirliği özelliklerini kullanarak üretkenliğinizi artıran daha iyi bir iletişim hizmeti.
 • Eşitleme ve İşbirliği Cep telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bilgilerinizi eşitleyen ve Microsoft ürünlerindeki dahili paylaşma ve işbirliği özelliklerini kullanarak üretkenliğinizi artıran daha iyi bir iletişim hizmeti.
 • E-postanızı bize aktarın Şirket içindeki bir e-posta sunucusundan mı taşınıyorsunuz yoksa başka bir hizmet sağlayıcısından tarihi geçmiş bir e-posta hizmeti mi kullanıyorsunuz? Yardım için buradayız!
 • Birden Çok E-posta Daha az sayıda posta kutusunda birleştirmek istediğiniz birden çok e-posta adresiniz veya alan adınız mı var?
  Size yardımcı olabiliriz.
 • Sunucularımızda Barındırın Sorunsuz! Tüm sunucularımız sizin için yönetilir ve izlenir, bu nedenle e-posta ile ilgili güvenlik, gizlilik, güvenilirlik veya performans konularında endişelenmeniz gerekmez. Siz işletmenize odaklanın.

Outlook 2007 veya Entourage 2008 masaüstünüzde

Microsoft Exchange Server 2007'nin Outlook 2007 veya Mac için Entourage 2008 ile birleşimi bir işletme sınıfı e-posta sistemindeki kullanılabilir tüm özelliklerden yararlanmanıza olanak tanır. Barındırılan (Hosted) Exchange E-posta hizmetimize kaydolun ve Outlook 2007'nin veya Mac için Entourage 2008'in ücretsiz lisanslı kopyasını edinin.

Outlook Web Access ile Web e-postası

Outlook Web Access, dolaşım (roaming), uzaktan erişim veya platformlar arası işlevsellik arayan kişiler için geliştirilmiş, etkili ve kapsamlı bir Web tabanlı posta istemcisidir. Office Outlook Web Access (OWA) hizmetini kullanarak Internet Explorer, Firefox, Safari, Chrome veya Opera web tarayıcıları ile posta kutunuza herhangi bir bilgisayardan, Apple Macintosh'dan veya mobil cihazından erişebilirsiniz.

Windows SharePoint Services

Windows SharePoint Services 3.0, Microsoft Office 2007 ile birlikte işletmenizde personelizin ekip üyeleriyle verimli bir şekilde işbirliği yürütebileceği güvenli, merkezi bir konum sağlar. İşbirliği ve doküman paylaşımı için özel intranet siteleri oluşturun ve yönetin. Proje Takibi, Etkinlik Planlama ve Fiziksel Emtia Takibi gibi önceden yüklenmiş 40 Uygulama şablonundan istediğinizi seçebilirsiniz.


Neden Daha.net

 • 14 Gün para iade garantisi.
 • Yalnızca kullandığınız kadar ödeyin.
 • Exchange ve mobil e-postada kapsamlı deneyim.
 • 24/7 Telefon, E-Posta ve Live chat desteği.
 • 150.000'den fazla müşteriyle, 1997'den beri faaliyetteyiz.
 • Sorunsuz çalışma garantisi.
 • Gizliliğe büyük özen.
 
* 1 yıllık sözleşme gerektiren promosyon fiyatlarıdır. Aylık sözleşme için: Basit Email Paketi – 3,95$; Mobil Email – 6,95$; Mobil Email + Outlook – 9,95$; SharePoint Hizmetleri - 22,95$. Tüm fiyatlar ABD Doları birimindendir.
 

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? E-mail Hosting ve Exchange Çözümleri, Cloud VDS ve Sınırsız Hosting Çözümleri, Kolay Site Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!