Hosted (Barındırılan) Exchange
Bağlantıda Kalın...

e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza
istediğiniz yerden erişin.

POP3, IMAP4 ve SMTP

Outlook ve Entourage'ın Exchange hesaplarını doğrudan desteklemesine ve birçok mobil cihazın ActiveSync veya RoadSync uygulamasını dahi desteklemesine rağmen, yine de birçok istisna bulunmaktadır. Tam POP3, IMAP4 ve SMTP erişimi sayesinde, özgün Exchange veya ActiveSync desteği bulunmayan neredeyse tüm bilgisayar veya cihazlardan Exchange hesabınızdaki e-postaları görüntüleyebilir, e-posta gönderebilir ve alabilirsiniz.

Professional Exchange Hesapları

daha.net'in tüm Profesyonel Exchange hesapları aşağıdaki protokoller üzerinden gelen ve giden e-posta erişimini içerir.

  • POP3
  • IMAP4
  • SMTP

Bunlar e-postalarınızı herhangi bir e-posta uygulamasına indirmekte kullandığınız standart e-posta protokolleridir. POP3 erişimi, gelen kutunuzun içeriğini indirmenizi sağlar. IMAP4 protokolü gelen kutunuzun tamamını ve tüm alt klasörlerini görüntülemenizi sağlar.

POP3 veya IMAP4 protokolünü kullanarak, Profesyonel Exchange hesabınızdaki verileri Thunderbird, Evolution, Eudora, Mac Mail veya Outlook Express gibi sık kullanılan istemciler de dahil olmak üzere tüm standart e-posta istemcilere indirebilirsiniz.

Standart bağlantı noktaları üzerinden POP3, IMAP4 ve SMTP erişiminin yanı sıra aşağıdaki erişimleri sağlarız:

  • SSL üzerinden Güvenli POP3
  • SSL üzerinden Güvenli IMAP4
  • SSL üzerinden Güvenli SMTP

Bu seçenekler, ek şifreleme düzeyi isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş güvenlik sağlar.

Servis sağlayıcıları, gün geçtikçe artan sayıda üçüncü parti (third party) SMTP hizmetlerine standart bağlantı noktaları üzerinden erişimi engellemektedir. Bu nedenle, alternatif bir bağlantı noktası üzerinden SMTP erişimini sağlıyoruz. Varsayılan SMTP bağlantı noktanız ISP tarafından engellenirse alternatif SMTP bağlantı noktamızı deneyebilirsiniz.

Salt POP3 Hesapları

Profesyonel Exchange hesaplarımıza ek olarak, tam Exchange işlevselliğini gerektirmeyen posta kutuları için kullanabileceğiniz POP3 hesapları da sunuyoruz. Bu hesaplar Güvenli POP3, Güvenli SMTP ve Alternatif Bağlantı Noktalı SMTP de dahil olmak üzere tam POP3 ve SMTP erişimine sahiptir.

Bu salt POP3 hesaplarının tam Exchange erişimine veya ActiveSync özelliğine sahip olmamasına rağmen, neredeyse tüm e-posta istemcilerini kullanarak e-posta gönderebilir veya alabilirsiniz. Ayrıca, cep telefonunuzda veya mobil cihazınızda bir dahili e-posta istemcisi varsa, bu standart protokolleri kullanarak e-posta gönderebilir ve alabilirsiniz.

Profesyonel hesabınızı veya POP3 hesabınızı e-posta istemciniz ile yapılandırma hakkında daha fazla bilgi için, lütfen Windows veya Mac yapılandırma yönergelerimize başvurun.


 
Hemen Satın Alın *Bonus karta 12 taksit imkanı ve 14 gün para iade garantisi. 9,95 $ / ay
kullanıcı başına
SATIN AL
 
 
* 1 yıllık sözleşme gerektiren promosyon fiyatlarıdır. Aylık sözleşme için: Basit Email Paketi – 3,95$; Mobil Email – 6,95$; Mobil Email + Outlook – 9,95$; SharePoint Hizmetleri - 22,95$. Tüm fiyatlar ABD Doları birimindendir.
 

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? Kolay Site Çözümleri, PHP Hosting Çözümleri, Domain Sorgulama ve Tescil, için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!