Hosted (Barındırılan) Exchange
Bağlantıda Kalın...

e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza
istediğiniz yerden erişin.

Özellikleri ve Avantajları

Microsoft® Exchange basit bir e-posta uygulamasından çok ötedir ve üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olan takvim, hatırlatıcı, görev, randevu bildirimleri ve benzeri diğer birçok araç sunmaktadır. Geliştirilmiş işbirliği özelliklerinden, ActiveSync®, BlackBerry® desteği ile istediğiniz yerden erişim imkanından ve en iyi masaüstü ve web e-postası uygulamasından siz de yararlanın.

 
Hemen Satın Alın *Bonus karta 12 taksit imkanı ve 14 gün para iade garantisi. 9,95 $ / ay
kullanıcı başına
SATIN AL
 

Genel Özellikler

 

Microsoft® Exchange Server 2007

Aşağıdaki işlevleri içeren Microsoft Exchange Server 2007'nin üzerine kurulmuştur:

  • Kişisel E-posta, Takvimler, Kişiler, Görevler, Notlar
  • Takvim ve Kişi Gruplandırma, Çizelge oluşturma ve uygunluk takibi, paylaşılan dosya ve klasörler.
  • Microsoft Outlook® ve Entourage® masaüstü yazılımı için tam destek.
  • ActiveSync ve Outlook Web Access üzerine kurulmuş mobilite özellikleri

Mobil E-Posta

E-postalarınız, kişileriniz ve görevlerinizin PocketPC veya Windows® Mobile cihazları, Apple iPhone, BlackBerry, Palm® Treo™ veya diğer Symbian tabanlı cep telefonları gibi mobil cihazlarla eşitlemesi gerçekleştirilebilir.

Masaüstü Yazılımı

Her Exchange Mailbox ile birlikte Microsoft Outlook 2007 veya Mac için Entourage yazılımının ücretsiz lisanslı bir kopyası sağlanır.

Google Postini, Anti-Spam ve Virüs koruması

Tüm hesaplar anında etkinleştirilir. Tek tıkla otomatik yapılandırma komut dosyaları Outlook 2007 masaüstü yazılımınızı, Windows Mobile, BlackBerry veya iPhone cihazınızı bir dakikadan daha kısa bir sürede ayarlamanızı sağlar.

Size ait Alan Adınız

E-posta adresinizde kendi alan adınızı kullanın. Zaten bir alan adınız varsa, bunu birkaç kolay adımda hizmetimize taşıyabilirsiniz. Ekibimiz hazırlanmanıza ve derhal yayımlama faaliyetlerine başlamanıza yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgi

Sorunsuz!

Hizmet sizin için daha.net tarafından barındırılacaktır. Tüm sunucularımız sizin için yönetilir, izlenir ve yedeklenir, bu nedenle e-posta ile ilgili güvenlik, gizlilik, güvenilirlik veya performans konularında endişelenmeniz gerekmez. daha.net Web Tabanlı Denetim Masasını kullanarak, yeni kullanıcı ekleyebilir veya mevcut kullanıcıları silebilir ve şirketinizdeki tüm kullanıcıların diğer adlar, dağıtım listeleri ve parolalar gibi kullanıcı ayarlarını doğrudan tarayıcınızdan düzenleyebilirsiniz.

Arşivleme ve Kanunlara Uyumluluk

İsteğe bağlı bir hizmet olarak, daha.net şirketinizdeki tüm e-posta yazışmalarını kaydeden ve izleyen tam özellikli bir e-posta arşivleme ve kanunlara uyumluluk çözümü sunar.

Aydan aya sözleşme

6 aylık, 1 yıllık hatta 2-3 yıllık sözleşmelere mahkum kalmayın. Aydan aya ödemeye dayanan servislerimizi deneyin. Daha uzun vadeli sözleşmelerimizi seçerek ekstra indirimlerimizden faydalanın. Şimdi kaydolun ve kurulum ücreti ödemeyin. Servislerimizi ilk 14 gün ücretsiz kullanın. Üstelik kendi alan adınız ücretsiz.
 

Üretkenlik

 

Kişisel ve Paylaşılan Takvimler

Kişisel takviminize sahip olmanın yanı sıra takviminizi şirketteki başka kişilerle de paylaşabilirsiniz. Kendi programınızı takip edebilir veya paylaşılan takvimi kullanarak randevu programlamadan önce bir iş arkadaşınızın uygun olup olmadığını görebilirsiniz. Ayrıca konferans salonlarını, kaynakları ve diğer benzeri öğeleri programlamak için de paylaşılan takvimler oluşturabilirsiniz.

Kişisel ve Paylaşılan Kişiler

Kendi kişilerinizin bir listesini tutabilir ve bunları şirketinizdeki başka kişilerle paylaşabilirsiniz.

Kişisel ve Paylaşılan Görev Yöneticisi

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde kendinize veya iş arkadaşlarınıza görev atayabilirsiniz. E-posta ile birlikte kullanıldığında görevlendirme işlevi, yoğun işletme sahiplerinin ve yöneticilerinin işlemleri takip etmesine yardımcı olur.

Kişisel Notlar

Artık küçük not kağıtlarını masaüstünüzden kaldırıp Outlook'u kullanabilirsiniz. Hatta notlarınızın BlackBerry gibi mobil cihazlarla eşitlemesini de gerçekleştirebilirsiniz.

Ortak Adres Defteri

Bu özellik, şirketteki tüm kişilerin paylaşılan bir ortak klasörde saklandığı ve şirketteki hemen hemen herkes tarafından sanal olarak erişilebilen şirket rehberini yönetmenize olanak sağlar.

Gerçek Zamanlı ve Uygunluk Takipli Grup Çizelgesi

Artık personelinizi bir toplantıya katılmak üzere davet ederek bir grup toplantısı programlayabilirsiniz. Ayrıca, toplantıyı herkesin boş olduğu bir tarih ve saate planlamak için kimin ne zaman uygun olduğunu da görebilirsiniz.

Posta Kutusu Boyutu

Tüm Exchange posta kutuları 4 GB depolama kapasitesine sahiptir. Posta kutunuz dolmak üzereyken bilgilendirilirsiniz. Depolama alanınız tükenirse, Denetim Masasını kullanarak depolama sınırınızı yükseltebilir veya eski e-postalarınızı dışa aktarıp arşivleyerek yeni e-postalar için alan açabilirsiniz.

Kaynak Posta Kutuları

Konferans salonlarını veya paylaşılan bir ekipmanı andıran posta kutuları oluşturabilirsiniz. Herhangi bir toplantı isteği için bir kaynak eklediğinizde, uygun olması durumunda sizin için otomatik olarak rezerve edilir ve uygun olmaması halinde otomatik olarak reddedilir. Bu özellik, kaynakların iki kez rezerve edilmesini önleyerek çakışmaları azaltır.

Dağıtım Listeleri (Distribution List)

Dağıtım listesi, eşzamanlı olarak birden çok alıcıya iletimde bulunan e-posta adresleri oluşturmanızı sağlar.

Genel Kişiler ve Paylaşılan Kaynaklar

Şirketinizin tüm üyeleri otomatik olarak genel adres listenize eklenir. Ayrıca, oluşturduğunuz tüm dağıtım listeleri otomatik olarak eklenir. Genel adres listesinde görüntülenen bilgileri özelleştirebilir ve şirketle paylaşmak istediğiniz ilave kişileri ekleyebilirsiniz.

Paylaşılan Ortak Klasörler

Ortak klasörler özelliğini kullanarak dosyalarınızı, görevlerinizi, takvimlerinizi ve kişilerinizi ekibinizin tamamıyla paylaşabilirsiniz. Bir adım daha öteye giderek Windows SharePoint Services 3.0'ı kullanabilirsiniz.

Sıralama, Filtreleme ve iletme

İstenmeyen e-postaları bir çok ölçüte göre filtreleme, e-postaları alt klasörlerde gruplandırma, başka kişilere iletme, kategorilendirme veya renklerle kodlama için temel ve gelişmiş kurallar bulunmaktadır.

WebReady Doküman Görüntüleme

Outlook Web Access'teki yeni bir seçenek, bilgisayarınızda Microsoft Office yüklü olmasa bile Microsoft Office e-posta eklentilerine (Word, Excel, PowerPoint ve PDF) Web Sayfaları olarak erişmenize olanak tanır.

Hızlı Arama

Yeniden yazılmış bir arama algoritması Outlook uygulamasının büyük hacimli mesaj depolama alanlarındaki mesajları bulma hızını önemli ölçüde artırmıştır. Outlook Web Access ve mobil cihazlar aynı zamanda sunucu tarafında arama yeteneklerini de kullanabilir.

Ofis Dışında Yanıtları ve iletme

Ofis dışındaysanız veya tatildeyseniz otomatik yanıtlar ayarlayabilir veya e-postaları iş arkadaşlarınıza iletebilirsiniz.

Büyük Eklentiler

Büyük doküman, dosya ve resim mi göndereceksiniz? Sorun değil. 100 MB'ye kadar eklentileri destekliyoruz.

Otomatik Klasör Temizleme

Herhangi bir e-posta klasöründe planlanmış, otomatik e-posta silme işlemi ayarlayabilirsiniz. Bu özellik, posta kutunuzun dolmasını önlemek amacıyla istenmeyen e-postaları düzenli aralıklarla silmenizi sağlar.

Silinen Öğeler

Outlook, kalıcı olarak sildiğiniz öğeleri Silinen Öğeler klasörünü boşalttıktan sonra bile kurtarma olanağı sağlar.

Çok Dilli

Microsoft Outlook 2007 ve Outlook Web Access birden çok dilde kullanılabilir. Birden çok dilde yazım denetimi de desteklenmektedir.

E-posta imzaları

Her e-posta ile birlikte gönderilecek özel e-posta imzanızı oluşturabilirsiniz.

Alma ve Verme

Mevcut e-postalarınızı ve kişilerinizi Exchange sunucusuna alabilir ve Exchange sunucusundaki e-postalarınızı ve kişilerinizi arşivleme veya taşıma nedenleriyle bir Outlook PST dosyasına verebilirsiniz. Ek olarak, web tabanlı alma ve verme araçlarımız tam alma ve verme işlemlerini kolayca yapmanıza olanak sağlar.

Çevrimdışı Çalışma

Microsoft Outlook 2007 veya Mac için Entourage yazılımını kullanarak çevrimdışı çalışın. Internet erişiminiz yoksa, Outlook veya Entourage'da bulunan her şeye yine de erişebilirsiniz.

Çoklu Protokol Desteği

Tüm Exchange hesapları HTTPS, POP3, IMAP4 ve SMTP üzerinden RPC ile tam Exchange MAPI desteği içerir. Desteklenen tüm protokoller aynı zamanda SSL işe şifrelenmiş olarak da bulunur.

Birden Çok E-posta Adresi

Farklı Alan Adlarını veya kullanıcı adlarını içeren birden çok e-posta adresi ayarlayabilirsiniz. Örneğin, ali@sirket.com adresiniz varsa servis@sirket.com veya ali@digersirket.com veya diğer e-posta adreslerinize gönderilen e-postaların ali@sirket.com e-posta adresinize iletilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bkz: “ Birden Çok Hesap” sayfası.

E-posta Toplayıcısı

E-posta Toplayıcımız, birden çok e-posta hesabındaki veya posta kutusundaki e-postaları mevcut Exchange hesabınıza otomatik olarak indirmenizi sağlar. Bu işlem, hesabınızda oturum açıp açmadığınız fark etmeksizin gündüz ve gece düzenli olarak gerçekleştirilir. Ayrıca bkz: “ Birden Çok Hesap” sayfası.

Birden Çok "Kimden Adresi"

Hesabınızdan e-posta gönderirken birden çok “Kimden Adresi” kullanabilirsiniz. Bu özellik, gönderdiğiniz e-postaların diğer e-posta hesaplarınızın birinden gelmiş gibi görünmesini sağlar. Ayrıca bkz: “ Birden Çok Hesap” sayfası.span>
 

Mobil E-Posta Özellikleri

 

Cep Telefonları

Tüm Exchange hizmetimiz ActiveSync özellikli Windows Mobile, Pocket PC, iPhone, BlackBerry, Palm Treo, Symbian ve diğer cep telefonu cihazlarını destekler.

BlackBerry cihazları ilave olarak BlackBerry Enterprise Server eklentisini gerektirir. Symbian tabanlı Telefonlar Direct Push eşleştirmesi için DataViz'in RoadSync uygulamasını gerektirebilir. Daha fazla bilgi

Outlook Web Access

Bu zengin özellikli, web tabanlı istemci e-posta, kişi ve takviminize herhangi bir Web Tarayıcısından erişmenize olanak sağlar ve Internet Explorer için ek özellikler içerir. Daha fazla bilgi

ActiveSync veya Push E-posta Teknolojisi

ActiveSync tabanlı Direct Push E-posta (Push Mail) Teknolojisi taşınabilir cihazınızda sürekli Internet bağlantınızın olmasını gerektirir. Exchange Server, e-postaları, kişilerinizi, görevleri Exchange sunucusuna ulaşır ulaşmaz veya siz bunları günceller güncellemez cihazınıza gönderir veya "Push" eder. Yeni öğe olup olmadığını kontrol etmek için cep telefonunuzda düğme tıklatmanız gerekmez. Bu özellik e-posta, takvim, görev ve kişilerinizin cep telefonunuz ve Exchange Server arasında gerçek zamanlı kablosuz eşitlenmesine olanak verir.

Geliştirilmiş E-posta

HTML ileti desteği, izleme bayrakları ekleme veya toplantı katılımcısı bilgilerini alma.

Güvenlik ve Uzaktan Sil

Uzaktan Sil (Remote Wipe): Cihazınız kaybolur, çalınır veya diğer bir şekilde tehlike altına girerse, Exchange Server'dan bir uzaktan sil komutu verebilirsiniz. Parola ilkeleri yoluyla geliştirilmiş cihaz güvenliği: Exchange ActiveSync, cihaz parolanız için birkaç seçenek yapılandırmanıza izin verir.

Sunucu Tarafında Arama

Mobil Cihazınız veya Outlook Web Access sunucu tarafından arama işlevi gerçekleştirebilir böylece Exchange sunucusundaki tüm e-postalarınızı, görevlerinizi ve kişilerinizi arayabilir ve hızlıca sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

Kolay Cihaz Kurulumu

Windows Mobile: Yapılandırma bilgilerini cep telefonunuza bir SMS mesajı olarak gönderin ve telefonunuz kendi kendini yapılandırsın. iPhone: iPhone’un yerleşik Enterprise ayarlarını kullanarak, ayarları denetim masasından indirin ve iPhone'un kendi kendini yapılandırmasına izin verin. BlackBerry: Yerleşik Etkinleştirme sihirbazını kullanarak, kullanıcı adınızı ve PIN numaranızı girdiğinizde telefonunuz kendi kendini yapılandıracaktır.
 

Markalaştırma Özellikleri

 

Özel OWA Oturum Açma Sayfası

Outlook Web Access oturum açma sayfasını görünmesini istediğiniz şekilde tamamen özelleştirebilirsiniz. Önceden yerleştirilmiş şablonlarımızdan birini kullanabilir, şablonlardan birini özelleştirebilir veya hatta kendi şablonunuzu sıfırdan oluşturabilirsiniz.

Özel OWA Logosu

Özel markalaştırma deneyimini tamamlamak için Outlook Web Access'e sevdiğiniz bir logoyu veya görüntüyü ekleyebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş veya Genel OWA Alan Adı

Kendi alan adınızı veya bizim genel, markalaştırılmamış alan adımızı kullanarak markamızı Outlook Web Access kullanıcılarından tamamen gizleyebilirsiniz. Özel Oturum Açma sayfası ve Logosu ile birlikte kullanıldığında, kullanıcılarınız şirketinizin dışında hiçbir marka işareti görmeyecektir.

OWA Görünüm Ayarları

Varsayılan ayarlara ek olarak, Outlook Web Access'te toplam 9 farklı görünüm ayarı sunan ek renk düzenleri oluşturduk. Her kullanıcı hoşlandığı rengi seçebilir.
 

Yönetim Özellikleri

 

Son Kullanıcı Bildirimi E-postaları

Önceden oluşturulmuş e-posta şablonumuzu kullanarak, hesapları ayarlanan ve kullanıma hazır olan yeni Exchange kullanıcılarını bilgilendirebilirsiniz.

Son Kullanıcı Kendi Kendine Yönetim

Kullanıcılarınız birçok kişisel hesap ayarlarını, E-posta Ayarlarım seçeneğini tıklatarak doğrudan Outlook Web Access üzerinden yönetebilir. Bu özellik varsayılan Outlook Web Access özellik setiyle tamamen bütünleşmiştir ve markalaştırma ayarlarınızı etkilemez.

Yönetici izni

Bir kullanıcıyı son kullanıcı, faturalandırma izni bulunmayan bir yönetici veya faturalandırma izinli bir yönetici olarak tanımlamanızı sağlayan üç izin düzeyi bulunur. Bir yönetici, bazı alan adı düzeyindeki özellikleri ve herhangi bir kullanıcının son kullanıcı özelliklerini yönetme ve yapılandırma erişim hakkına sahiptir. Faturalandırma izinli yöneticiler hesabınızın faturalandırılmasını etkileyecek yeni kullanıcı veya özellikler ekleyebilir. Bu özellik, hesap yönetimi işlerinizi güvendiğiniz kişilere uygun şekilde görevlendirmenize olanak tanır.
 
 
* 1 yıllık sözleşme gerektiren promosyon fiyatlarıdır. Aylık sözleşme için: Basit Email Paketi – 3,95$; Mobil Email – 6,95$; Mobil Email + Outlook – 9,95$; SharePoint Hizmetleri - 22,95$. Tüm fiyatlar ABD Doları birimindendir.
 

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? Windows VDS Sunucu Çözümleri, E-mail Hosting ve Exchange Çözümleri, Cloud VDS ve Sınırsız Hosting Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!