Hosted (Barındırılan) Exchange
Bağlantıda Kalın...

e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza
istediğiniz yerden erişin.

Hosted Exchange Nedir

Bugünün iş dünyasında rekabetçi kalabilme şartlarından biri de, e-posta, takvim, kişi ve görevlerinize zengin ve etkin erişim sağlayan özel iletişim araçlarına sahip olmanızdır. Bu özelliklere ve çok daha fazlasına sahip olan Microsoft Exchange iş yerleri gereksinimlerini karşılayan bir e-posta çözümüdür. Eskiden sadece büyük ölçekte firmaların erişebildiği bu çözüme artık sizler de erişebilirsiniz. Gerektiği şekilde ölçeklendirerek finansal riskinizi en aza indirebilir, kullandıkça öde modeli ile istediğiniz gibi büyüyebilir veya daralabilirsiniz. daha.net Barındırılan (Hosted) Exchange E-posta, değerli sermayenizi, BT personelinizi ve diğer maliyetli kaynaklarınızı kuruluşunuz bünyesinde daha verimli ve stratejik yönde kullanmanıza olanak verir.

Şöylede düşünebilirsiniz: daha.net olarak, e-posta sunucunuzu sizin için biz işletiyoruz. Microsoft® Solution for Hosted Messaging and Collaboration'ı temel alan altyapımız ve tedarik sistemimiz ile sizlere zengin e-posta, mobilite, işbirliği ve mesajlaşma hizmetleri sunuyoruz.

 
Hemen Satın Alın *Bonus karta 12 taksit imkanı ve 14 gün para iade garantisi. 9,95 $ / ay
kullanıcı başına
SATIN AL
 

Barındırılan (Hosted) Exchange e-posta çözümümüz kuruluşlara aşağıdaki hususlarda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır:

  • Ofis dışındayken bile bilgilerinize erişme,
  • Çalışanların en son teknoloji ile verimli çalışabilmesi için e-posta sisteminden daha fazla yararlanma,
  • Profesyonel yönetilen hizmet almanın verdiği güvenin keyfini yaşama.

daha.net denetim masası, e-posta servisinize ve hesap yönetiminize, kullanması gayet kolay, web tabanlı bir arayüz üzerinden erişmenizi ve işlevleri her yönüyle kontrol etmenize olanak tanır. Hesap yöneticileri, müdürler, yöneticiler ve son kullanıcılar denetim masasını kullanarak kendi hesaplarını veya kuruluş ayarlarını hızlı ve kolay bir şekilde ayarlayabilirler.

Sistemin özelliklerden bazıları şunlardır:

  • Son kullanıcılar Outlook® 2007 veya Entourage® 2008'i indirebilir ve parola, görünüm adı veya e-posta toplama gibi kendi hesap yapılandırma ayarlarını değiştirebilir.
  • Hesap Yöneticileri tüm kullanıcıların son kullanıcı ayarlarını değiştirebilir ve genel kişiler, dağıtım listeleri ve alma/verme görevleri gibi bazı alan adı düzeyindeki özellikleri güncelleyebilir.
  • Hesap Müdürleri yani Adminler yeni kullanıcılar ekleyebilir, mevcut kullanıcıları yükseltebilir, ek faturalandırabilir özelliklere kaydolabilir ve tüm Yönetici görevlerini yerine getirebilir.
  • Yöneticiler kendi hesapları altında kayıtlı olan birden çok Exchange kuruluşunun tüm kullanıcılarını, özelliklerini, eklentilerini ve görevlerini yönetebilir.

Denetim Masasından kullanılabilen birçok e-posta yönetimi özelliğine aynı zamanda markalaştırılmamış genel web sitesinden veya Outlook Web Access üzerinden kullanılabilir. Bu, son kullanıcılarınızın birden çok web sitesinde oturum açmak zorunda kalmadan veya tanımadıkları markaları görmeden kendi ayarlarını düzenlemesine olanak tanır.


 
* 1 yıllık sözleşme gerektiren promosyon fiyatlarıdır. Aylık sözleşme için: Basit Email Paketi – 3,95$; Mobil Email – 6,95$; Mobil Email + Outlook – 9,95$; SharePoint Hizmetleri - 22,95$. Tüm fiyatlar ABD Doları birimindendir.
 

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? E-mail Hosting ve Exchange Çözümleri, Cloud VDS ve Sınırsız Hosting Çözümleri, Kolay Site Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!