Hosted (Barındırılan) Exchange
Bağlantıda Kalın...

e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza
istediğiniz yerden erişin.

Neden Hosted Exchange?

İlk önce Microsoft® Exchange, bugün standart işletme sınıfı e-posta ve işbirliği çözümü olarak kendisini ispatlamış bir hizmettir. Son zamanlarda yapılan bir ankette, katılımcılara Microsoft Exchange'i neden sevdikleri sorulduğunda, şu hususlar en önemli nedenler olarak tespit edilmiştir.

  • Daha İyi İletişimExchange hizmeti masaüstü istemcileri, Web tabanlı istemciler ve mobil cihazlar gibi çeşitli yollardan, her yerde ve her zaman bağlantıda kalmanıza olanak tanır.
  • Üretkenlik ArtışıHesabınıza istediğiniz yerden erişebilerek, e-posta, kişi, takvim ve görevlerinizi her zaman elinizin altında bulursunuz. Bu sayede ofis dışında olsanız bile bağlantıda kalarak üretkenliğiniz devam eder.
  • Profesyonel GörünümTüm işletmeler profesyonel görünen bir e-posta ve işbirliği çözümüne ihtiyaç duyar. Exchange her bütçeye uygun bir fiyat karşılığında ihtiyaç duyduğunuz tüm işbirliği özelliklerini sağlar.
  • Daha İyi İşbirliğiExchange, e-postalarınızı, görevlerinizi, takviminizi ve adres defterinizi her zaman elinizin altında bulundurur. Bu üretkenlik artışının bir sonucu olarak, önemli müşterilerinizle iyi ilişkiler sürdürebilirsiniz.
  • İyi Müşteri İlişkileri SürdürmeExchange, e-postalarınızı, görevlerinizi, takviminizi ve adres defterinizi her zaman elinizin altında bulundurur. Bu üretkenlik artışının bir sonucu olarak, önemli müşterilerinizle iyi ilişkiler sürdürebilirsiniz.
  • İşletmenize OdaklanmanızÜretkenliği artırıp işbirliği ve iletişime odaklanmanıza yardımcı olarak, günün daha büyük bir bölümünü işinize ve ana işletme faaliyetlerine ayırmanızı sağlar, verimliliğinizi arttırır.

Barındırılan (Hosted) Exchange E-posta çözümünü seçerek, kendi sunucularınızı kurmanın ve altyapınızı sürdürmenin getireceği zorluklara girmeden Exchange ortamının zengin özelliklerinden ve tüm işlevlerinden yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki özellikler karşılaştırıldığında daha açık bir şekilde görülecek olan bu olgu en önemli ve değerli avantajlardan biridir. 
 
Şirket içi uygulama
Hosted Exchange

Finansal Yatırım

Donanım, yazılım lisansları, BT kaynakları ve diğer birçok kalem için binlerce doları aşan büyük bir finansal yatırım. Ayrıca, bakım maliyetleri öngörülemez. Başlangıç maliyetleri minimumdur. Donanım veya yazılım satın almanız veya ek BT personeli çalıştırmanız gerekmez. ücretler düşük, tahmin edilebilir ve kolayca karşılanabilir. İşletmeniz büyüdükçe veya küçüldükçe, çözümümüzde sizinle birlikte büyür veya küçülür.

BT Kaynakları

Özel BT kaynakları gerektirir. 100 kişilik bir şirket için genel bir e-posta sistemini yönetmek, kıdemli bir teknisyenin vaktinin %85'ini alacaktır. zel BT kaynakları gerektirmez. Kullanıcı bakım işlemleri teknisyen olmayan bir kişi tarafından yapılabilir. Tüm sistem yönetimi daha.net tarafından gerçekleştirilir.

Dağıtım

Bir şirket içi e-posta ve işbirliği çözümünün dağıtımı, özel personelle birlikte ortalama 30 gün sürer. Barındırılan çözüm ortamımızda dakikalar içinde sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güvenilirlik ve Bakım

Düşük yedeklilik ve bant genişliği, kötü yönetim, yükseltme gecikmeleri – bunların tümü ciddi güvenlik ve performans sorunlarına yol açabilir. Sunucuların çökmesi ve e-posta iletişiminin kesilmesi, işlerde gecikmelere ve üretkenlik kaybına yol açabilir. Güncellemeler eğitimli uzmanlarımız tarafından zamanında gerçekleştirilir. Kaliteli hizmet ve teknik destek sağlanır. Tüm sistemlerimiz düzenli olarak yedeklenir.

Güvenlik, Bakım ve Yükseltmeler

Virüsler ve istenmeyen e-postalarla savaşabilmek için sürekli ihtiyatlı davranılması, sunucuların güncellenmesi gerekir. Yükseltmeler gecikebilir. Güvenlik çözümleri yüksek maliyetli ve karmaşıktır. Güvenlik ve mobilite hizmetleri talep üzerine edinilebilir. Temel özellikler hizmete dahildir ve gelişmiş özellikler düşük bir maliyetle edinilebilir.

7/24 Destek

İş saatlerinin ardından destek alamıyor musunuz? Bir BT personelinin gelip size yardımcı olması için sonraki iş gününü beklemeniz gerekebilir. Özel destek personeli 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bir sorun yaşadığınızda, nerede olursanız olun haftanın her günü gece veya gündüz tek bir telefonla veya e-postayla destek alabilirsiniz.
 
 
Hemen Satın Alın *Bonus karta 12 taksit imkanı ve 14 gün para iade garantisi. 9,95 $ / ay
kullanıcı başına
SATIN AL
 
 
* 1 yıllık sözleşme gerektiren promosyon fiyatlarıdır. Aylık sözleşme için: Basit Email Paketi – 3,95$; Mobil Email – 6,95$; Mobil Email + Outlook – 9,95$; SharePoint Hizmetleri - 22,95$. Tüm fiyatlar ABD Doları birimindendir.
 

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? Bulut Bilişim Avantajları, E-mail Hosting ve Exchange Çözümleri, Kolay Site Çözümleri, için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!