Hosted (Barındırılan) Exchange
Bağlantıda Kalın...

e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza
istediğiniz yerden erişin.

Mobil E-Posta

Mobil mesajlaşma hem şirketler hem de çalışanları için bir çok önemli avantajlar sağlar:

  • Mobil çalışanlar, mobil mesajlaşma cihazlarının yardımıyla iş arkadaşları, müşteriler ve işletme iş ortakları ile bağlantıda kalarak bekleme sürelerini üretkenliğe dönüştürebilirler. Bu sayede yanıt süreleri hızlanır ve müşteri memnuniyeti artar.
  • Kuruluşlar, mobil cihazların yardımıyla geleneksel masaüstü veya dizüstü bilgisayar çalışma ortamlarına erişimleri olmayan mobil çalışanlarını güncel bilgilerle donatarak çabukluğu ve esnekliği artırabilirler.
  • Yöneticiler ve önemli karar mercileri, mobil mesajlaşma cihazlarının yardımıyla işletmelerindeki değişiklikleri veya olayları yakından takip ederek daha bilinçli kararlar verebilir ve bağlantıda kalabilirler.
  • Kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar ihtiyaç duydukları bilgiyi bulabilir ve buna göre davranabilirler.
  • SMS Mesajlaşma gibi eski teknolojilere bağımlılığınızı azaltan Push E-posta Teknolojisi ile para tasarrufu sağlanabilir.
  • Cihaz değişimi sırasında kişilerinizi ve verilerinizi hiçbir zaman kaybetmezsiniz. Tüm kişileriniz, e-postalarınız, görevleriniz ve diğer verileriniz sunucuda kaydedilir ve yeni cihazınızla otomatik olarak eşleştirme yapılabilir.
  • E-postalarınızı almak üzere iletme işlevini veya E-posta Toplayıcı uygulamamızı kullanarak mevcut e-posta adresinizi muhafaza edebilirsiniz. Alternatif E-posta Adresi ayarlayıp Birincil Kimden Adresinizi değiştirdiğinizde, e-postalarınızı hiçbir değişiklik olmamış gibi gönderebilirsiniz.

daha.net olarak Barındırılan (Hosted) Exchange E-posta hizmetlerimizde tüm önemli kablosuz telefon cihazlarını destekliyoruz:

IPhone

iPhone Exchange E-posta özelliği, tüm daha.net Barındırılan (Hosted) Exchange E-posta hizmetlerinde ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Exchange E-posta ile bu özelliklerin keyfini çıkarın...

Blackberry

daha.net'in BlackBerry Kurumsal Sunucu eklentisi ile ofisinizden uzaktayken veya yoldayken kablosuz olarak BlackBerry cihazınız aracılığıyla iletişiminizi sürdürün.

Windows Mobile

Hareket halindesiniz diye size gönderilen e-postaları kaçırmayın! Microsoft Office Outlook Mobile sayesinde, bilgisayarınızda kullanmaya alışkın olduğunuz Outlook özellikleriyle, e-posta, takvim ve kişi bilgilerinize her an erişim içinde olabilirsiniz.

Diğer Cihazlar

Çeşitli nedenlerle iPhone, BlackBerry veya Windows Mobile dışında piyasada mevcut bir cihaz seçebilirsiniz. daha.net Exchange E-posta ile bu tür cihazlarda da Exchange hesabını kullanmanızın mümkün olduğunu müjdeleyelim. Gidip istediğiniz mobil cihazı seçebilir ve daha yoldayken Exchange hesabınıza erişebilirsiniz.


 
Hemen Satın Alın *Bonus karta 12 taksit imkanı ve 14 gün para iade garantisi. 9,95 $ / ay
kullanıcı başına
SATIN AL
 
 
* 1 yıllık sözleşme gerektiren promosyon fiyatlarıdır. Aylık sözleşme için: Basit Email Paketi – 3,95$; Mobil Email – 6,95$; Mobil Email + Outlook – 9,95$; SharePoint Hizmetleri - 22,95$. Tüm fiyatlar ABD Doları birimindendir.
 

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? E-mail Hosting ve Exchange Çözümleri, Cloud VDS ve Sınırsız Hosting Çözümleri, Kolay Site Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!