Hosted (Barındırılan) Exchange
Bağlantıda Kalın...

e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza
istediğiniz yerden erişin.

Outlook & Entourage Masaüstü E-postası

Outlook 2007 ve Mac için Entourage programının her ikisinin de tamamen işlevsel, bağımsız e-posta istemcileri olmasına rağmen, gerçek güçleri Microsoft® Exchange ile birlikte kullanıldıklarında ortaya çıkmaktadır. Bu zengin özellikli e-posta uygulamaları E-posta, Kişi, Görev, Not ve diğer Exchange verilerinizi görüntüleyebilmeniz ve güncelleyebilmeniz için daha.net Exchange E-posta sunucusuna gelişmiş bir bağlantı sağlar. Bu e-posta uygulamaları üzerinden hesabınıza bağlandığınızda, verileriniz doğrudan Exchange sunucusuna kaydedilir ve bu sayede ofis dışında veya evden uzakta Outlook Web Access üzerinden bu verilere erişebilir ve birçok mobil cihazla verilerinizi eşitleyebilirsiniz.



Microsoft Exchange Server'ın Microsoft Outlook veya Mac için Entourage ile birleşimi Exchange Deneyimini tamamen yaşamanızı ve bu güçlü işbirliği araçlarındaki kullanılabilir tüm özelliklerden yararlanmanızı sağlar.


 
Hemen Satın Alın *Bonus karta 12 taksit imkanı ve 14 gün para iade garantisi. 9,95 $ / ay
kullanıcı başına
SATIN AL
 
 
* 1 yıllık sözleşme gerektiren promosyon fiyatlarıdır. Aylık sözleşme için: Basit Email Paketi – 3,95$; Mobil Email – 6,95$; Mobil Email + Outlook – 9,95$; SharePoint Hizmetleri - 22,95$. Tüm fiyatlar ABD Doları birimindendir.
 

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? Kolay Site Çözümleri, PHP Hosting Çözümleri, Domain Sorgulama ve Tescil, için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!