Hosted (Barındırılan) Exchange
Bağlantıda Kalın...

e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza
istediğiniz yerden erişin.

KOBİ'ler için Barındırılan (Hosted) Exchange

Exchange'i Herkes Kullanabilir

Küçük veya Orta Büyüklükte İşletme (KOBİ) olmanın zorluklarından biri, şirketinizin sektördeki tüm zorlukları ve gereksinimlerin üstesinden gelebilecek kadar büyük olduğu kanısını sürdürmektir, yani bir bakıma prestijinizi ve imajınızı mümkün olduğunca güçlü tutmanızdır. Geçmişte, Exchange e-posta kendi BT Departmanlarını kurabilecek ve şirket içi Exchange altyapısını işletebilecek paraya ve kaynaklara sahip olan büyük kuruluşlara özel bir çözüm olarak algılanırdı. Ancak, Barındırılan (Hosted) Exchange hizmetleri ve daha.net sayesinde bu hizmet artık KOBİ veya büyük tüm işletmeler tarafından çok rahatlıkla karşılanabilir hale geldi.

Şirketinizin Çevrimiçi Kimliği Önemlidir

Büronuzun veya şirketinizin rekabetçi kalabilmek için ihtiyaç duyduğu hizmetleri almasına yardımcı olabiliriz ve sizde büyük rakipleriniz gibi işletme sınıfı e-posta hizmetinin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Şirket kimliği tesis etmek eskiden sabit hatlı telefon çektirmek, cep telefonu almak veya kartvizit yaptırmak kadar kolaydı. Ancak günümüzde çevrimiçi şirket kimliğinizi genişletmek hiç olmadığı kadar daha önemli. Bir şirket alan adına ve işletme sınıfı e-posta hizmetlerine sahip çevrimiçi kimlik oluşturmak, şirketinizin profesyonel ve yetkin imajını tesis etmek için büyük önem taşır.

Mobil Yaşam

Ayrıca, Paylaşılan Takvimler ve Genel Adres Listeleri, Kişi Listeleri ve Outlook Görevleri gibi daha.net Exchange Mobilite özelliklerinden yararlanarak tüm takvimlerinizi, kişilerinizi ve yapılacaklar listelerinizi çevrimiçi erişimle istediğiniz her yerden kullanabilirsiniz. BlackBerry®, Windows® Mobile, iPhone ve hatta Sony Ericcson, Nokia (RoadSync® özelliği sayesinde) dahil olmak üzere birçok mobil cihazdan bu özelliğe erişebilirsiniz...

Ana İşletme Faaliyetlerinize Odaklanın - Gerisini Biz Hallederiz

Exchange hizmetini dış kaynaklardan edinerek, kendi Sunucularınızı ve Altyapınızı çalıştırmanın getireceği yüklerden kurtularak ana işletme faaliyetlerinize odaklanabilirsiniz. Zorlu ekonomik dönemlerde bu özellik daha da bir önem kazanır. İşletmenizi rayına oturtabilir, uzun vadeli sözleşme veya taahhütlerden uzak kalarak edindiğiniz hizmeti işletmenizle birlikte hızlı ve kolay bir şekilde genişletmenize veya daraltmanıza olanak sağlayan Barındırılan (Hosted) Exchange hizmetine güvenebilirsiniz. Fiyatlandırma, hiçbir asgari taahhüt veya sözleşme olmaksızın koltuk başına esasında belirlenir. Aydan aya kadar kısa faturalandırma vadeleri seçilebilir. Bir yeni personel aldığınızda veya birini işten çıkartmak zorunda kaldığınızda, bu değişiklikler faturalarınıza uygun şekilde yansıtılır.

Deneyimimizden Yararlanın

Ayrıca, Exchange E-posta hizmetini daha.net'den alarak, yıllara dayanan Microsoft® Exchange kullanımı, teknik bilgileri ve satışı alanındaki deneyimlerimizden de yararlanıyor olacaksınız. Personelimiz büyük bir Exchange altyapısında derin deneyimlere sahiptir, yazılım tedarikçileri ve donanım bayileriyle birçok işbirliği ve bağlantımız vardır. Ayrıca, 7 gün 24 saat olmak üzere yılda 365 gün ulaşabileceğiniz müşteri destek hizmetlerimiz ihtiyaç duyduğunuz her konuda size yardımcı olmaya hazırdır. Bize en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızdayız.

Gereksinimlerinizin Farkındayız

KOBİ'lere sunduğumuz hizmet deneyimimizle birlikte tüm bu artılar bize Microsoft Small Business Specialist (Microsoft KOBİ Uzmanı) ünvanını kazandırdı. Hizmetlerimizi daha küçük şirketlerin gereksinimlerine uygun şekilde uyarlayabilmekteyiz. Ayrıca, bir KOBİ olarak hizmetlerimizi kurmak, yönetmek ve kullanmak için teknolojiden anlamanıza hiç gerek yoktur. Sunduğumuz çözüm ustaca tasarlanmış, kurulup kullanılması kolay bir çözümdür.

daha.net'in Benzersiz Özellikleri

Piyasadaki lider Barındırılan (Hosted) Exchange E-posta sağlayıcısı olmamamıza rağmen, bizi diğerlerden ayıran birçok benzersiz özellik sunuyoruz.

  • Yeni kullanıcıları ayarlama ve yeni hizmet kullanımına hazırlama amacıyla Son Kullanıcı Bildirimi girişi yapılır.
  • E-postalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde taşımakta kullanabileceğiniz web tabanlı alma ve verme araçları bulunmaktadır. Son Kullanıcı Yönetim özellikler kullanıcıların kendi çözümlerini üretmesine yardımcı olur.
  • Alternatif E-posta Adresi, Birincil Kimden Adresi ve E-posta Toplayıcı araçlarımız mevcut e-posta hesaplarınızı muhafaza etmenizi ve Exchange hizmetlerimizi farklı şekillerde kullanmanızı sağlar.
  • Farklı alan adı düzeyinde yönetim rolleri bazı özelliklerin yönetimini personelinize atamanızı sağlar.
  • SharePoint Services hizmetimizle Active Directory tümleştirmesi aynı kimlik bilgilerini kullanarak bağlanmanızı kolaylaştırır.

 
Hemen Satın Alın *Bonus karta 12 taksit imkanı ve 14 gün para iade garantisi. 9,95 $ / ay
kullanıcı başına
SATIN AL
 
 
* 1 yıllık sözleşme gerektiren promosyon fiyatlarıdır. Aylık sözleşme için: Basit Email Paketi – 3,95$; Mobil Email – 6,95$; Mobil Email + Outlook – 9,95$; SharePoint Hizmetleri - 22,95$. Tüm fiyatlar ABD Doları birimindendir.