Hosted (Barındırılan) Exchange
Bağlantıda Kalın...

e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza
istediğiniz yerden erişin.

iPhone

iPhone Exchange E-posta özelliği, tüm daha.net Barındırılan (Hosted) Exchange E-posta hizmetlerinde ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Exchange E-posta ile bu özelliklerin keyfini çıkarın:

 • Push Teknolojisiyle E-posta.
 • Push Teknolojisiyle Takvim.
 • Genel Adres Listesi (GAL) desteği.
 • Push Teknolojisiyle Kişiler.

iPhone'u mükemmel bir iş telefonu yapan özellikleri nelerdir?

Çok basit! iPhone'u çığır açan bir mobil cihaz yapan özelliklerle aynı özellikler. iPhone 2.0 yazılımıyla, iPhone şirketinizde çok daha fazla işe yarayacaktır. E-posta, takvim ve kişi için "Push" işlevini sağlayan Microsoft® Exchange ActiveSync® uygulamasını desteklemektedir. Ayrıca, mobil kullanıcılara Cisco IPSec VPN üzerinden şirket kaynaklarına güvenli erişim ve WPA2 Enterprise ve 802.1X kimlik doğrulaması ile kablosuz ağ hizmetlerinden yararlanma olanağı sağlamaktadır.

Mobil cihazlar arasında en iyi e-posta uygulaması

iPhone'da e-posta özelliği, diğer tüm mobil cihazların ötesinde bir görüntüleme deneyimi sağlar. Zengin HTML biçimi, e-postalarınızı tıpkı bilgisayarda görüntülediğiniz gibi ekrana getirir. Microsoft Word, Excel ve PowerPoint, PDF, JPEG ve şimdi iWork desteği ile, e-posta ekleri tam olarak istenilen şekilde görüntülenebilir. Kullanıcılar hatta parmaklarının ucuyla önemli bilgileri yakınlaştırabilir. Şimdi iPhone'un dahili Microsoft Exchange ActiveSync desteği sayesinde, kullanıcılar Push E-posta teknolojisinin tüm avantajlarından yararlanabilecek.

Dakik Takvim

Çoklu Dokunma arayüzü sayesinde, gelmiş geçmiş en sezgisel ve kolay kullanımlı mobil takvim uygulamasıdır. Toplantı davetini kabul etmek veya reddetmek için sadece dokunmanız yeter. Ekrana dokunup katılanları görün, program çakışmalarını kontrol edin, takviminize göz atın veya uyarı ekleyin. Renk kodlaması, takvim girişlerinizi bir bakışta düzenlemeyi ve görüntülemeyi kolaylaştırır. Ayrıca, Push Takvim özelliği ve bütünleşik saat dilimi desteği sayesinde kullanıcılar işleri icabı nereye giderse gitsinler her zaman doğru saat bilgilerini alırlar.

Geliştirilmiş Kişiler

iPhone'da kişi bulmak, Kişiler Listesinde gezinmek veya arama özelliğini kullanmak kadar kolaydır. Bir kişiyi eklediğinizde veya değiştirdiğinizde, ilgili kişi bilgileri otomatik olarak her yerde güncellenir. Fakat kişileri iş için ideal kılan asıl şey cihazın Haritalar, Safari ve SMS gibi özelliklerle sorunsuz bir şekilde bütünleşik olmasıdır. GPS ile haritaları kullanarak müşteri ofislerinin yerini bulabilirsiniz. Yönleri doğrudan harita listesinden arayarak bulabilirsiniz. E-posta yoluyla alınan kartvizitleri kişiler listenize ekleyebilirsiniz. Şirket çapındaki Genel Adres Listelerinde (GAL) arama yapma desteği ile kişilerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Ayrıca, iPhone'daki Push kişi özelliği ile kişi listeleriniz her zaman güncel kalacaktır.

Apple iPhone Exchange E-posta Yapılandırma Adımları

 • Ana sayfadaki E-posta simgesini tıklatın. (Ana sayfa ekranına geçiş yapmak için, iPhone ekranının altındaki donanım düğmesine basın).
 • E-posta uygulamasının ayar sayfasında, Microsoft Exchange'i tıklatın.
 • "Kullanıcı Adı" ve "E-posta" alanlarına e-posta adresinizi girin. Parolanızı girin ve ardından İleri'yi tıklatın.
 • E-posta uygulaması bilgileri doğrulayarak başlatılacaktır.
 • "Sunucu" alanına ex7.daha.net girin ve İleri'yi tıklatın.
 • Eşleştirme yapmak istediğiniz öğeleri seçin. Varsayılan olarak e-posta, kişi ve takvim seçilidir. Kaydet'i tıklatın.
 • E-posta uygulaması yapılan dırılacak ve ayarlarınız kaydedilecektir.
 • iPhone'unuz şimdi daha.net Exchange ile kullanıma hazırdır.
 • Yapılandırma Adımlarına alternatif olarak, daha.net Denetim Masası veya Outlook Web Access arayüzü üzerinden otomatik yapılandırma komut dosyasını bulabilirsiniz. Yapılandırma komut dosyası, Windows Mobile Cihazınızı kendi Exchange Hesabınız için otomatik olarak yapılandırmanızı sağlar.

 
Hemen Satın Alın *Bonus karta 12 taksit imkanı ve 14 gün para iade garantisi. 9,95 $ / ay
kullanıcı başına
SATIN AL
 
 
* 1 yıllık sözleşme gerektiren promosyon fiyatlarıdır. Aylık sözleşme için: Basit Email Paketi – 3,95$; Mobil Email – 6,95$; Mobil Email + Outlook – 9,95$; SharePoint Hizmetleri - 22,95$. Tüm fiyatlar ABD Doları birimindendir.
 

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? Windows VDS Sunucu Çözümleri, E-mail Hosting ve Exchange Çözümleri, Cloud VDS ve Sınırsız Hosting Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!