Hosted (Barındırılan) Exchange
Bağlantıda Kalın...

e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza
istediğiniz yerden erişin.

Exchange E-posta Yönetimi

Hosted Microsoft Exchange için daha.net e-posta yönetimi paneli, mevcut daha.net Denetim Masası ve Outlook Web Access arayüzü ile tümleşik olarak tasarlanmıştır. Bu durum, beyaz etiketli veya özel markalaştırılmış e-posta yönetimini ve kontrolünü kullanıcılarınızla ve müşterilerinizle genişletmenizi sağlar. E-posta yönetim panelimiz, gerek duyduğunuz kadar fazla düzey sağlayan hesap yönetimleri içerir (Aşağıda bu hesap tiplerini görebilirsiniz). Bu özelliklere, Outlook Web Access (OWA) üzerinden veya daha.net markalı, markasız veya kendi markanızı görüntüleyen daha.net Denetim Masasından erişebilirsiniz.

Son Kullanıcı - (End User)

Yalnızca bir Exchange hesabı üzerinde erişim ve kontrol izni bulunan kullanıcılara son kullanıcılar adı verilir. Bir son kullanıcı, kendi Exchange hesabının çeşitli özelliklerini kontrol edebilir. Exchange veya ActiveSync ayarlarını görüntüleyebilirler, kendi verilerini alabilir veya verebilirler. Ayrıca kendi parolalarını, alternatif e-posta adreslerini, görünen adlarını, birincil kimden adreslerini ve e-posta toplamalarını da güncelleyebilirler.

Yönetici - (Manager)

Exchange Kuruluşu altındaki bir bireyi yönetici olarak tanımlayabilirsiniz. Yönetici, kuruluşunun bünyesindeki birden çok son kullanıcıyı yönetebilir fakat hesap faturalandırmasını etkileyecek hiçbir değişiklik yapamaz. Bu nedenle, hesap yöneticisi tüm son kullanıcıların tüm ayarlarını değiştirebilir. Yönetici aynı zamanda dağıtım listeleri, genel adresler, kaynaklar, posta kutuları, beyaz liste, hesap alma ve verme, kuruluşun logo ve marka yönetimi gibi çeşitli özellikleri kontrol edebilir.

Müdür - (Director)

Müdür olarak tanımlanan bir hesap sahibi, idarecinin yapabildiği her şeyi yapabilir ve ayrıca hesap faturalandırmasını etkileyebilecek ayarları da düzenleyebilir. Bunlar arasında kullanıcılar ve BlackBerry Hizmeti gibi eklenti özellikler ekleme veya Arşivleme ve POP3 Kullanıcılarını tam Profesyonel Exchange Planına yükseltme veya bir hesabın disk alanı tahsisini düşürme olanakları yer almaktadır.

İdareci - (Administrator)

İdareci, birkaç önemli istisna dışında, bir Müdüre benzer. İdareci, bir müşteri hesabı altındaki tüm Exchange kuruluşlarını veya alan adlarını yönetebilir. Bu nedenle, tek bir müşteri kimliği altında yönetilen iki veya daha fazla Exchange kuruluşu varsa, idareci her iki kuruluşa da erişebilir ve bunlar üzerinde değişiklikler yapabilir. İdareci aynı zamanda bir kuruluşun müdürlerini ve yöneticilerini tanımlama yeteneğine de sahiptir. Kısıtlı alanı olmadığı için idareciyi bir hesap sahibi veya bayi olarak düşünebilirsiniz.


 
Hemen Satın Alın *Bonus karta 12 taksit imkanı ve 14 gün para iade garantisi. 9,95 $ / ay
kullanıcı başına
SATIN AL
 
 
* 1 yıllık sözleşme gerektiren promosyon fiyatlarıdır. Aylık sözleşme için: Basit Email Paketi – 3,95$; Mobil Email – 6,95$; Mobil Email + Outlook – 9,95$; SharePoint Hizmetleri - 22,95$. Tüm fiyatlar ABD Doları birimindendir.
 

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? E-mail Hosting ve Exchange Çözümleri, Cloud VDS ve Sınırsız Hosting Çözümleri, Kolay Site Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!