Hosted (Barındırılan) Exchange
Bağlantıda Kalın...

e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza
istediğiniz yerden erişin.

Entourage 2008

Mac için Entourage sayesinde, Barındırılan (Hosted) Exchange artık Mac masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarında kullanılabilmektedir. Şimdi Apple kullanıcıları, Windows kullanıcılarının yıllardır bildiğini öğrenebilecekler. Microsoft Exchange iş dünyasının e-posta ve işbirliği standardıdır.

Entourage, güçlü bir kişisel bilgi yöneticisidir. Bir Microsoft Exchange Server ile birleştirildiğinde, Entourage'ın tüm gücünü kullanabilir, kuruluştaki herkes ile iletişim kurabilir ve işbirliği yapabilirsiniz. Genel adres listesinde kişileri hızla bulabilir, takvim üzerinde programlarını kontrol edebilir, çalışmaları paylaşabilir veya başkalarına devredebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Entourage'da Barındırılan (Hosted) Exchange E-posta hesabınızı yapılandırarak e-postanızı Exchange sunucusu ile eşleşmiş tutabilirsiniz. Artık e-postalarınıza masaüstünden, hareket halindeyken veya herhangi bir Internet tarayıcısından erişebilirsiniz. Entourage'da veya Outlook Web Access'te e-posta gönderdiğinizde, aldığınızda ya da güncelleme yaptığınızda, değişiklikler sizin için otomatik olarak eşitlenir.

Görevler

Mac için Entourage üzerinden görevlerinizi ekleyerek yapacaklar listenizi yolda yanınızda taşıyabilirsiniz. Başlangıç tarihlerini, son tarihleri, hatırlatıcıları veya hatta yinelenme ayarlarını ayarlayabilirsiniz. Ve hepsinden ötesi tüm bunlara ofis dışındayken Outlook Web Access üzerinden erişebilirsiniz.

Kişiler

Entourage'da Kişiler oluşturduğunuzda, bunlar Exchange Server'a otomatik olarak kaydedilir. Bu, nerede olursanız olun kişilerinize erişmenize olanak tanır ve ActiveSync sayesinde Apple iPhone dahil olmak üzere cep telefonunuzda kişilerinizi güncel tutabilirsiniz.

Notlar

Notlar fikirlerinizi veya bilgilerinizi küçük kağıt parçalarından alıp çevrimiçi olarak Exchange sunucusuna aktarmanızı sağlar. Daha sonra ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri bunları belgelemeden paylaşmanızı sağlarlar.

Paylaşılan Klasörler

Ortak klasörler, kuruluşunuzdaki başka kişilerle bilgi toplama, düzenleme ve paylaşmanıza olanak sağlar. İletiler, etkinlikler, kişiler ve hatta dosya eklentileri gönderebilirsiniz.

daha.net Profesyonel Exchange hesabınızın Mac için Entourage'da nasıl yapılandırıldığı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için, lütfen bu Wiki makalesine bakın.

Sınırlar ötesi bağlantılar kurun

Sistem Gereksinimleri

  • Intel, PowerPC G5 veya PowerPC G4 (500 MHz ya da daha hızlı) işlemcili bir Mac bilgisayar
  • 512 MB RAM veya üstü
  • 1,5 GB kullanılabilir sabit disk alanı, HFS+ sabit disk biçimi (ayrıca Mac OS Extended veya HFS Plus olarak da bilinir)
  • Mac OS X 10.4.9 veya sonraki sürüm
  • 1024x768 veya daha yüksek çözünürlüklü monitör

 
Hemen Satın Alın *Bonus karta 12 taksit imkanı ve 14 gün para iade garantisi. 9,95 $ / ay
kullanıcı başına
SATIN AL
 
 
* 1 yıllık sözleşme gerektiren promosyon fiyatlarıdır. Aylık sözleşme için: Basit Email Paketi – 3,95$; Mobil Email – 6,95$; Mobil Email + Outlook – 9,95$; SharePoint Hizmetleri - 22,95$. Tüm fiyatlar ABD Doları birimindendir.
 

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? Domain Sorgulama ve Tescil, Linux VDS Sunucu Çözümleri, Windows VDS Sunucu Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!