Hosted (Barındırılan) Exchange
Bağlantıda Kalın...

e-posta, kişi, takvim, görev ve dosyalarınıza
istediğiniz yerden erişin.

Diğer Mobil Cihazlar

Çeşitli nedenlerle iPhone, BlackBerry veya Windows Mobile dışında piyasada mevcut bir cihaz seçebilirsiniz. daha.net Exchange E-posta ile bu tür cihazlarda da Exchange hesabını kullanmanızın mümkün olduğunu müjdeleyelim. Gidip istediğiniz mobil cihazı seçebilir ve daha yoldayken Exchange hesabınıza erişebilirsiniz.

RoadSync

RoadSync, Exchange ActiveSync protokolünü kullanarak Exchange e-posta, takvim, kişi ve görevlerinizin cep telefonunuzla veya mobil cihazınızla güvenli, kablosuz bir şekilde Direct Push teknolojisi ile eşleştirmesini sağlar. 6 farklı mobil cihaz platformunda ve 100'den fazla mobil cihazda kullanılabilen RoadSync hizmeti pek çok Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola, Palm ve Windows Mobile cihazında çalışabilir. RoadSync hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve desteklenen cihazların listesine göz atabilirsiniz.

Smartphone cihazınıza ücretsiz 30 günlük RoadSync deneme sürümünü indirmek için tıklayın.

Palm OS Cihazları

Windows Mobile platformunu kullanan birçok Palm ve Palm Treo cihazının olmasına rağmen, hala Palm OS platformunu kullanan birkaç cihaz piyasada bulunabilmektedir. Palm, Palm OS kullanıcılarının Exchange E-posta hesaplarına bağlanmasını sağlayan Treo Smartphone Cihazları için Exchange ActiveSync Güncellemesi'ni oluşturdu. Yalnız dikkat VersaMail'in daha güncel bir sürümünü taşıyan Palm cihazlarına Exchange ActiveSync güncellemesi önceden yüklenmiş olabilir.

Nokia E Serisi ve N Serisi Cihazlar

Nokia'nın Mail for Exchange uygulaması, birçok Nokia E Serisi ve N Serisi cihazının bir Exchange sunucusuna doğrudan bağlanıp cihaz üzerinde ActiveSync özelliklerini sunmasını sağlamaktadır. E-posta, Takvim, Görev, Kişi Eşleştirmesi ve İş Yeri Dışı Yardımcısı bazı özellikler arasında yer almaktadır.

Symbian Cihazları

Symbian platformu Motorola, Sony Ericsson, Nokia ve Samsung cihazları dahil olmak üzere birçok farklı türde cep telefonunda kullanılan yaygın bir işletim sistemidir. Bu cihazlardan birçoğunun Exchange veya ActiveSync özelliklerini desteklememesine rağmen, RoadSync uygulaması pek çoğu tarafından desteklenmektedir. Exchange ActiveSync protokolünü temel alan RoadSync uygulaması, yüklendikten sonra Exchange hesabınıza cep telefonunuzdan erişmenize olanak tanır.

Diğer Cihazlar

BlackBerry Push teknolojisini seviyor fakat farklı bir cihaz mı istiyorsunuz? BlackBerry® Connect™ teknolojisi, mobil profesyonellerin iş arkadaşları, müşterileri ve ihtiyaç duydukları bilgilerle bağlantıda kalmasını BlackBerry Push teknolojisini kullanarak sağlar. BlackBerry Connect teknolojisi sayesinde, kullanıcılar tercih ettikleri cihazı kullanarak BlackBerry Enterprise Sunucumuza bağlanabilir ve şirketler ödüllü BlackBerry platformunu standart haline getirebilirler. BlackBerry özellikli cihazlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.


 
Hemen Satın Alın *Bonus karta 12 taksit imkanı ve 14 gün para iade garantisi. 9,95 $ / ay
kullanıcı başına
SATIN AL
 
 
* 1 yıllık sözleşme gerektiren promosyon fiyatlarıdır. Aylık sözleşme için: Basit Email Paketi– 3,95$; Mobil Email – 6,95$; Mobil Email + Outlook – 9,95$; SharePoint Hizmetleri - 22,95$. Tüm fiyatlar ABD Doları birimindendir.
 

daha.net bilgilendirme sayfalarımıza göz attınız mı? PHP Hosting Çözümleri, Domain Sorgulama ve Tescil, Linux VDS Sunucu Çözümleri için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz!